18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Důrazné utkání pro Kamenici

0

První tým hostil čtvrtý. Žandov se chtěl proti Kamenici vytáhnout, což chce určitě každý. Aby ne, když se stále drží na prvním místě a sesazení se navíc po tomto kole konat opět nebude...

Jediná branka pro hosty

Kamenici čekal těžký zápas. Souboj mladých celků nabídlo rozhodně kvalitní utkání, plné energie, bojovnost a důrazu, ovšem nikoli za hranicí hry. Vše se odehrálo relativně v pořádku a regulerně. Krásné utkání na pohled načínal brankou Karel Vrána, který ve 23. minutě posílal hosty do vedení. Tímto gólem jen podtrhli fakt, že byli přeci jen o něco lepším mužstvem, než domácí Žandov. Ti sice byli posíleni o dorostence, ale i tak misky vah na svou stranu nepřevážili. Nakonec se utkání dohrálo do přestávky, ve které byl stav 0:1 pro Kamenici.

Kamenice opět přidala branku

I tahle půle se nesla ve znamní té první. Kamenice byla více na balónu a Žandovští se s míčem do branky dostávali jen těžko. V 66. minutě se dokázal trefit Sedláček Pavel a navýšil vedení svého celku už o dva góly. Domácí se na rychlou odpověď nezmohli a pravdou je, že vlastně na žádnou. Utkání se poté dohrálo a hosté si udrželi vedení, které nakonec skončilo výhrou v konečném poměru 0:2 pro hosty z Kamenice. Ani nyní Kamenice nenašla svého přemožitele a stále opanuje vrchol tabulky.

FC Kamenice
Václav Erben (brankář Kamenice): Přijeli jsme potvrdit první místo a taky utéci v tabulce, což se nám zase povedlo. Večer jsem viděl zaváhání Dubice a Bukovan, takže jsme svou příležitost využili a vzdálili se. Víme, že každý následující zápas bude těžký, protože se proti nám budou chtít týmy vytáhnout. S tím musíme nastoupit do každého utkání.