26.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Jediná branka rozhodla

0

Jedinou brankou Vratislava Procházky pět minut před koncem poločasu získaly všechny body domácí hráči Tuklat.

Nepříliš pohledný fotbal

Šance a příležitosti na obou stranách byly tak zhruba stejné, ale domácí měli balón déle pod kontrolou. Jejich dvě tutovky zlikvidoval Peřestý a několik střeleckých pokusů šlo těsně vedle nebo je zblokovali hostující zadáci. Hráči Čechie si stále udržovali územní převahu, ale prosadit se dlouho nedokázali. Akce byly občas i na pohled krásné, jenže bez efektu. Jediná branka první půle a nakonec i celého utkání padla pět minut před přestávkou. K míči se ve vápně dostal Vratislav Procházka, kterému se tradičně v derby daří, dostal trestuhodně dostatek času na otočení se s míčem a uklidil jej za záda Peřestého - 1:0.

Rostoklaty se snažily o vyrovnání

Derby nikdy favorita nemá a když ho má, tak to nemusí platit. V druhé půlce hosté trochu přidali a domácí už nebyli tak často na míči. Jenže problém bylo proměňování šancí. Robert Krajník nastřelil tyč, Pavel Chvojka promáchl naprázdno ve vápně, Bláža se nedostal k míči v malém čtverci, jedna střela (či centr??) spadla na břevno. A v poslední šanci se ke konci utkání ocitl po přesné hlavičce Chvojky Richtr, ale netrefil z voleje odkrytou část brány. Domácí se ovšem do šancí dostávali také, ale protože měli stejnou úspěšnost, skončil zápas poločasovým výsledkem. Domácí tak získali potřebné body ke splnění svého cíle.

Čechie Tuklaty
Roman Nešpor, trenér: Sezónu jsme tak zakončili na 4.místě se ziskem 51 bodů, což je velmi dobrý výsledek. Rád bych celému týmu poděkoval za sezónu. Myslím, že jsme předváděli celkem solidní výkony a i když jsme měli problémy s vyrovnanou docházkou, tak celkový počet získaných bodů je dobrý.

TJ Rostoklaty
Petr Kadláček, trenér: Tomuto nepříliš pohlednému utkání by více slušela remíza. Na to se bohužel nehraje a domácí byli prostě o ten gól lepší. Takový už fotbal prostě někdy je...

J. Pazdera [-] - V. Procházka [-] , R. Fouček [-] (68. D. Pacovský [-] ) , P. Jambor [-] , D. Jambor [-] , V. Lachman [-] (79. V. Procházka [-] ) , J. Vébr [-] , J. Vyhnal [-] , D. Binder [-] , D. Procházka [-] , D. Bazal [-]

D. Peřestý [-] - P. Škréta [-] , L. Cenigr [-] , R. Krajník [-] (62. T. Richtr [-] ) , R. Jasiok [-] , J. Šrail [-] (75. P. Strnad [-] ) - P. Bláža [-] , L. Kmoch [-] (46. M. Kotala [-] ) , S. Belovski [-] - T. Němec [-] , P. Chvojka [-]

ŽK: 23. R. Fouček , 60. D. Binder , 88. D. Procházka - 18. P. Bláža .
Hráči zápasu: V. Procházka - D. Peřestý .