16.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

FOTO REPORTÁŽ: Bolatice zakončily sezónu výhrou

27. Z. Duda , 37. O. Langer , 72. R. Plaček
0

Do vedení šly borci z Bolatice ve 27. minutě, kdy Ballarin využil chybu hostujícího brankáře a míč pohodlně zavěsil do brány. O deset minut později Petr Boček vystihl špatnou rozehrávku hostí a vyslal do sóla Langera, který vymetl šibenici. V dalším průběhu zápasu si domácí družina vypracovala několik šancí. Hlubina se dostala do jediné. S tou však Krčmařík naložil macešsky. Třetího góla přidal ve 72. minutě Plaček. Bolatice pak zahodily ještě dvě šance, ale mrzet je to nemuselo, protože si připsaly tři body za výhru 3:0.

Foto zdroj: FK Bolatice-facebook

FK Bolatice
Petr Boček (trenér, pro denik.opavsko.cz): Celkově jsme byli lepší a vítězství jsme si zasloužili. Hlubina kromě jedné příležitosti Krčmaříka neměla nic.