6.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H, 2015-2016

--

--

Po vyrovnaném utkání vítězství na straně Mariánek

0

V utkání se střetli dva soupeři z vrchních pater tabulky, kdy po vyrovnaném utkání vyhrálo družstvo Mariánek.

Vyrovnaná první půle

Do prvního poločasu nastoupily dva týmy z vrchních pater tabulky a vítěz tohoto utkání se posune na druhé místo. Domácí tým vlétl do utkání lépe a již v 9.min. po střele Tomáše Černíka byl stav utkání 1:0.  Po tomto góle se obě mužstva snažila o další střelený gól, ale tento stále nepřicházel.  Ke konci prvního poločasu ve 39. min. hosté zvýšili svoji aktivitu a Petr Dinga vyrovnal na 1:1. Po minutě strhnul svým gólem Oldřich Netrval skóre na stranu hráčů z Kostela. Aby toho nebylo málo, domácí po rychlém útoku ve 44.min. střelili vyrovnávací gól Petrem Ceplechou.  První poločas skončil 2:2. Hlavní rozhodčí Jindřich Lhotka neudělil žádnou kartu.

Vítězství se dočkal domácí tým

Ve druhém dějství odstartoval gólovou parádu hostující hráč ve 48.min. Václav Mleziva. Po své střele navýšil skóre utkání na 2:3. Po inkasovaném gólu se obraz hry mírně naklonil ve prospěch domácího týmů. V 57.min. domácí srovnali skóre střelou Pavla Šimiceho.  I přesto, že utkání bylo velmi vyrovnané, poslední trefu zařídili opět domácí hráči, kdy v 70.min. střelil vítězný gól Jan Schwertschal. Stav utkání se do konce již nezměnil. 20 přihlížejících diváků mohlo být s výsledkem domácích spokojeni. Hlavní rozhodčí udělil ve druhém poločase tři žluté karty u domácích a dvě u hostujících.  Domácí si upevnili vítězstvím druhé místo v tabulce.

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně
Jan Schwertschal ( hráč): " Myslím si, že utkání bylo z naší strany dobré, vítězství je zasloužené."

R. Veisnaipl [-] - O. Kretschmer [-] , P. Šimice [-] , J. Schwertschal [-] - M. Fára [-] , P. Choma [-] - A. Paur [-] , P. Ceplecha [-] (85. M. Průcha [-] ) - T. Černík [-] (74. F. Polanský [-] ) , D. Lorenc [-] (46. J. Pašek [-] ) , M. Schwertschal [-]

TJ Jiskra Nový Kostel
M. Buchner [-] - D. Smrčka [-] , M. Kůrka [-] , P. Temňák [-] , O. Netrval [-] , V. Mleziva [-] , V. Šmat [-] , V. Hruška [-] (46. A. Smik [-] ) , P. Dinga [-] , M. Ščasný [-] , P. Pittroff [-]

ŽK: 55. M. Schwertschal , 88. A. Paur , 89. J. Schwertschal - 80. A. Smik , 88. P. Pittroff .
Počet diváků: 16. Rozhodčí: Lhotka Jindřich - KŘÍŽ Pavel (N), VANĚČEK Miroslav (N).