10.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H, 2015-2016

--

Lokotka vyhrála jasně nad Sokolem

0
      Hráči Loko Mar. Lázně jasně přehráli Sokol Stará Voda na svém hřišti vysokým rozdílem

Domácí hráči na svém hřišti, které je uprostřed ploché dráhy přivítali hráče Sokola Stará Voda a první 20. min. bylo celkem vyrovnané. Obě mužstva si sice vypracovala několik příležitostí, ale nikomu z hráčů se nepodařilo střeli zatím nějakou tu branku. Domácí hráči však s přibývajícím časem postupně měli více ze hry. Ve 22. min. se po akci prosadil domácí kapitán Pavel Šimice a otevřel skóre utkání. Další branka padla zhruba až za dalších 20.min. sa to těsně před koncem prvního poločasu. Šťastným střelcem, byl za domácí Petr Ceplecha.

Další gól již do konce prvního poločasu nepadnul a hlavní rozhodčí utkání René Furiš odvedl hráče po 45. min. do šaten.

Do druhé půle udělal domácí trenér pouze jednu změnu a týmy se do sebe zase zakously. Domácí hráči měli více ze hry než jejich soupeř ze Staré Vody, což se také v 62. a 64. min. projevilo střelením branek do sítě bezmocných hostů. Střelcem za domácí se stal Tonda Paur. Stav utkání byl již 4:0 a zdálo se, že Sokol neměl sílu zdorovat. Vytvořil si sice pár šancí, ale pozorná obrana Lokotky mu nic nedovolila. Domácí hráči měli však více sil a skóre utkání se opět změnilo po pěkné akci domácích v 73. min.. Střelcem byl opět Pavel Šimica. Poslední branka tohoto utkání padla v 89. min. po průniku Petra Ceplechy. Stav utkání byl 6:0.

Hlavní rozhodčí René Furiš neudělil v průběhu celého zápasu žádný karetní trest.

TJ Sokol Stará Voda
Dušan Gujda ( trenér): " Máme velkou marodku a náš tým nehraje v ideální sestavě. Proti Lokotce jsme neměli moc příležitostí dát gól. Jasně jsme utkání nezvládli."