Hvězda se s divizí rozloučila vítězně

0

Atraktivní koncovka zápasu přinesla Hvězde obrat z 1:2 na konečných 3:2...

Co? To už padl gól?

Přesně takováhle slova padala už po několika desítkách vteřin zápasu, protože na konci 1. minuty otevřel skóre domácí T. Rolník. Diváci ještě neseděli na místech, nestihli si objednat pivo v horkém červnovém dni a jejich oblíbenci už vedli. Jednogólového náskoku si moc dlouho ale neužili, ve 13. minutě srovnal Benetka. Utkání bylo vyrovnané, Hvězda naopak dávala do posledního utkání potřebné nadšení.

Tři góly během deseti minut

Ve druhém poločase měli opticky navrch domácí, drželi se více na míči. Jenže nedokázali proměnit své šance, a tak Čížová trestala, konkrétně tedy Bednařík - 1:2 pro Jihočechy. Ale jak šlo do tuhého, domácí zapnuli a ukázali dvě pohledné fotbalové akce, které navíc dokázali obě proměnit v góly. V 77. minutě se prosadil Dobeš a o tři minuty později dokonal obrat Fidler. Za vyzdvihnutí stojí především výkon mladíka Vaňka (ročník 1999) v dresu Hvězdy, který odehrál 85 minut a počínal si velmi dobře.

FK Hvězda Cheb
L. Rolník (Cheb): "I když jsme hráli poslední utkání a věděli jsme, že jsme na sestup, tak kluci odvedli maximum možného, odbojovali to a zaslouženě zvítězili."

T. Martinec [-] - K. Irlweg [-] , T. Krupička [-] , J. Šaliga [-] , M. Dobeš [-] - R. Čížek [-] , A. Fidler [-] , D. Martinec [-] , R. Vaněk [-] (85. T. Balák [-] ) - P. Hudeček [-] , T. Rolník [-]