14.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Beránek rozsekl vyrovnaný duel svou hlavičkou

0

Písecké béčko sehrálo v Hradci vyrovnanou partii. Jenomže brankář Varyš přece jen jednou inkasoval, krátce před koncem prvního poločasu se prosadil po standardní situaci stoper Beránek a zařídil domácím barvám výhru.

Jediný gól zápasu

V téměř totožné sestavě jako před týdnem proti Čimelicím, tedy s velkým množstvím třetiligových posil, hráli Písečtí s Jindřichovým Hradcem vyrovnanou partii, které dominovaly zadní řady obou týmů. Šance nebyly k vidění téměř žádné, přesto si diváci u Vajgaru gól zakřičeli. Ve 43. minutě rozehrál volný přímý kop domácích kapitán Radim Koutný a přesným centrem našel hlavu Tomáše Beránka, který dostal míč pod břevno branky Lukáše Varyše - 1:0.

Hosté se ihned po rozehrání snažili o vyrovnání, ale Lukáš Šlehefer pálil jen do připraveného gólmana Lukáše Rešla a Jakub Šindelář nepřestřelil zeď při exekuci volného přímého kopu po faulu na jeho samého. Do kabin se šlo za stavu příznivějšího pro domácí.

Písek nevyrovnal

Marný boj útočníků s obranami mezi sněhovými vločkami pokračoval i po přestávce. Hra mezi oběma vápny nenabídla další vyložené příležitosti a ani další změnu skóre. Všechny tři body zůstaly v Jindřichově Hradci.

AUTOR: PETR BRŮHA/fcpisek.cz