11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

Albrechtice ztratily bod

0

Baníkovci se v sobotu představili v dalším mistrovském utkání v 1. A třídě skupiny B, kdy je čekal souboj na hřišti týmů TJ BDSTAV Sedliště. Domácí se ve 29. minutě dostali zásluhou Krejčoka do vedení. Za Baník však stihl ještě v prvním poločase vyrovnat z pokutového kopu sám faulující Jan Kociolek, který ve druhém poločase dostal v 64. minutě Baník svým druhým gólem do vedení. Domácí však dokázali Kožušníkem v 72. minutě vyrovnat na konečných 2:2. Přes převahu Baníku a nespočet zahozených šancí skončilo tak utkání v Sedlišti remízou 2:2 a bod je tak pro Baník podle průběhu utkání málo. Albrechtičtí fotbalisté tak nechali Sedlištím bod, zbylé dva v Sedlišti zbůhdarma nechali ležet.