Horní Suchá opět vítezně

0

V prvním mistrovském utkání na půdě soupeře v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 3. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:1. Do vedení v utkání se dostali domácí, a to ve 25. minutě zásluhou Filipa Frydy. Naši hráči dokázali vyrovnat ve 41. minutě, když se prosadil Robin Čopák a uzavřel první poločas výsledkem 1:1. Ve druhém poločase už se trefil náš tým, a to dvakrát. Nejdříve v 63. minutě poslal náš tým do vedení 1:2 Přemek Pavlík a na konečných 1:3 uzavřel v 89. minutě Daniel Juranek. O další tři body se můžou postarat naši hráči v dalším domácím utkání v sobotu 28. srpna proti týmů TJ Internacionál Petrovice.

Počet diváků: 40. Rozhodčí: HNILA Martin - ŽÁČEK Marek, POBOŘIL Radek.