SESTAVA KOLA - 4.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

Datum kola: 27.08.2022

0

Pondělí, 4. kolo krajského přeboru za námi a s tím přichází i sestava kola. Výběr byl tentokrát jednoznačnější, než jindy. Hlasovat pro svého oblíbence můžete do středečního poledne. Připomínáme, že registrovaní členové mohou hlasovat jednou za hodinu.

BRANKÁŘ:

František Jarolím (NÝR) - Na Rapidu udržel nulu, a to čelil i penaltovému kopu. I když to byl vyrovaný boj, ve kterém mohlo mít Nýrsko i 3 body, nakonec může být za jediný, díky svému brankáři, rád.

OBRANA:

David Fikerle (LHO) - Vrátil se po delším zranění do hry a svou aktivitou nadchl trenéra. V osobních soubojích neprohrával a tlačil se také dopředu.

Jan Viterna (TAC) - "Cipís" dal první branku zápasu a následně na výbornou dirigoval obranu, která zejména v prvním poločase měla ještě co dělat, aby udržela nulu.

Luboš Zaoral (STŘ) - Stříbrský trenér nastoupil do utkání po hodině hry, když jeho tým prohrával 1:3. Po 12 minutách hry byl stav 4:3 a Luboš vsítil jednu branku.

Martin Hejduk (VEJ) - Z pozice obránce vsítil 2 branky a rozhodl o výhře Vejprnic.

ZÁLOHA:

Zdeněk Šimáně (PET) - Po návratu z nucené pauzy z důvodu zranění předvedl velmi kvalitní výkon a větral obranu soupeře.

Jakub Šuranský (TAC) - Přijel pomoci svému týmu. V krajském přeboru letos neodehrál ani minutu, přesto na hřišti exceloval. Podílel se na několika brankách svého týmu.

Patrik Eger (ČER) - Černický kapitán si připsal tři asistence a dirigenci vítězného tažení.

Jiří Kellner (CHO) - Zejména v rozehrávce a defenzivní činnosti při překažení rychlých protiútoků soupeře byl velmi platný.

Matyáš Kašpar (NEP) - Na stříbrské umělce zaznamenal dvě branky.

ÚTOK:

Jan Peterka (ČER) - Jediný hattrick v rámci 4. kola. Tady není o čem.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2022 18:11 do 31.08.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)