23.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Souboj dvou titánů!

0

Souboj nováčků letošního ročníku se protáhl až do penaltového rozstřelu, ačkoli mírným favoritem byl TJ Košutka Plzen.

Domácí podcenili zápas hned od začátku a hosté ji po právu potrestali.Již v 1.minutě se před brankou ocitl úplně volný Liška a potrestal soupěřovu brzkou chybu.Domácí to probudilo a vcelku rychle dokázali vyvinout tlak na soupeřovu bránu.V 6.minutě Zoubek z 10 m přestřelil částečně odkrytou bránu.Tlak domácích pokračoval a byl odměnen v 8.minutě, kdy se po dlouhé době opět trefil domácí kapitám Polena Michal.Oslavi netrvaly dlouho a hosté se opět radovali z vedení, díky druhé trefě Lišky.Do poločasu se hrál poměrně vyrovnaný zápas,ale hosté přidali třetí branku, když se trefil Pekník.Po poločasové přestávce domácí nastoupili opravdu "zhurta".V 46.minutě se trefil Zoubek a v 50.minutě se podruhé trefil Polena Michal, tentokrát z hlavičky a stav se tak změnil na 3:3.Poté. ale domácí zakusili opět nepříjemnou situaci, poté co Pekník změnil stav na 3:4. O pár minut později se naštěstí domácím podařilo vyrovnat po střele Srba.Do konce zápasu se podařilo domácím trefit už pouze spojnici a oba kluby se nsažili uhrát alespon remízu.Na penaltový rozstřel vyhráli hosté,jelikož domácí Prýmas nedokázal proměnit pokutový kop.Ale i tak se za výkon v tomto zápase nemusí stydět borci obou týmů.