15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Zlatníky za tři body

6

V prvním kole jarní části Zlatníky po dlouhé době začínaly doma. Vstup do soutěže se jim povedl. Když porazili dobře hrající Krásné Loučky.

V první půli branka nepadla

V prvním kole jarní části Zlatníky po dlouhé době začínaly doma. Vstup do soutěže se jim povedl, když porazili dobře hrající Krásné Loučky. Hosté měli větší převahu v první půli, když si vypracovali spoustu standartek, ale ty domácí dovedli odvrátit. Ve druhé půli bylo už veseleji.

Domácí po pauze rozhodli

V 57´ Holuša zahlédl dobře nabíhajícího se Ležáka a ten přehodil hostujícího brankáře - 1:0! Tento gól domácím hodně pomohl a začali si daleko více věřit. Chuť po druhé brance nenechala na sebe dlouho čekat. V 68´ opět Holuša poslal míč na Chmela, který z první vybídl těžkým míčem Prejdu. Zlatnický matador pohotově zpracoval a navýšil na 2:0! Po této brance ještě dvakrát zahrozili také i hosté, ale Janetzký byl připraven. Těsně před koncem utkání se dostal do šance i střídající Diehel. Ten dostat možnost na navýšení od M. Bláhy, jenže se na šestnáctce zasekl o obránce. Zlatničtí už nenechali Loučky se zápasem něco udělat a tak brali první jarní 3 body.

Report zaslal Lukáš Werner. Na zápas fotil Václav Kavan. Děkujeme!

TJ Sokol Zlatníky
Lukáš Werner (asistent trenéra): Jsme rádi, že tento zápas pro nás dopadl dobře. Toto vítězství je důležité a věřím, že nám pomůže v dalších zápasech. I když jsme nebyli kompletní (chyběli Kořínek, Korbel a Mareta) utkání se nám po špatné první půli nakonec povedlo. Důležitý zápas nás čeká i příští týden, když jedeme na nepříjemnou půdu bruntálské rezervy. Snad nám bude štěstí přát“

K. Janetzký [-] - R. Uvíra [-] , R. Chmel [-] , T. Němčík [-] , L. Fajkus [-] (71. R. Bláha [-] ) , V. Ležák [-] (82. J. Vrána [-] ) , J. Kavan [-] (85. M. Bláha [-] ) , P. Holuša [-] (89. J. Klimeš [-] ) , T. Prejda [-] (75. D. Diehel [-] ) , M. Toman [-] , T. Řehulka [-]