13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Staňkov dlouho trápil Vejprnice

23. T. Tlustý - 5. F. Heindl , 19. L. Kramer , 93. R. Křen (p.)
27

Souboj celků, kterým se v dosavadním průběhu příliš nedaří, přinesl čtyři branky. Domácím se podařilo zareagovat na dvě rychlé trefy Slavie. Nakonec však v samém závěru přidal pojistku Křen a hosté si tak odváží všechny tři body..

Snový začátek Vejprnic

Úvod vyšel hostům znamenitě a již v 5. minutě se dostali do vedení zásluhou Heindla.

No a v 19. minutě bylo pro Slavii ještě lépe. Svou šanci proměnil i Kramer a Staňkov musel dotahovat již dvoubrankové manko.

Brzy se však podařilo zareagovat Tlustému a do kabin se šlo i přes další šance Vejprnic za stavu 1:2.

Pojistku přidal z penalty Křen

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako ten první.

Na balónu byla více Slavia, avšak to stále bylo jen o jediný gól.

I přes několik závarů před Turkem se žádná příležitost Staňkova neujala, navíc v poslední minutě nastavení skóroval z penalty Křen a o vítězi tak bylo rozhodnuto.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér hostí: Podařil se nám vstup do zápasu a brzy jsme se díky velmi dobré hře dostali do dvoubrankového vedení. Soupeř však z ničeho snížil a byl tak po celý zápas na dostřel. Měli jsme spoustu šancí vedení navýšit, avšak tam nic nespadlo a museli jsme se bát o výsledek do úplného závěru. Vzhledem k předvedené hře ale tři body bereme po zásluze.