9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

36. M. Kožený , 77. L. Pololáník , 89. Z. Vaněk - 12. J. Göth (p.) , 87. J. Göth
12

Divoký závěr zápasu přinesl tři body domácímu Měřínu.

Po půli nerozhodně

Po deseti minutách se dostal do úniku Jakub Göth, udělal kličku brankáři, který ho ale poslal k zemi. Z nařízené penalty se ale sám faulovaný nemýlil a poslal Bedrníky v 12. minutě do vedení - 0:1. Dvě minuty na to se řítil Jakub Göth na domácího gólmana znovu, ale tentokrát jednička mezi třemi tyčemi svůj tým podržela a střelu útočníka vyrazila. Po 25 minutách hry začali mít domácí herní převahu, hrozili hlavně ze standardních situací a v 36. minutě nejenže vyrovnali, ale minutu před koncem poločasu nastřelili i břevno hostující svatyně - 1:1. Do kabin se ale šlo za nerozhodnutého stavu.

Domácí v závěru rozhodli

Po pěti minutách druhé půli se v jasné šanci na malém vápně ocitl Došek, ale v tísni mu jeho pokud gólman vyrazil na roh, záhy těsně vedle mířili domácí, kteří se čtvrthodinu před koncem ujali vedení, které tři minuty před koncem dorovnal druhou brankou v zápase Jakub Göth, když se k němu odrazila od zdi střela z přímého volného kopu. Gólman už se po jeho druhém pokusu natahoval marně - 2:2. Jenže hned z protiútoku se domácí dostali k odraženému balónu ve vápně a rozhodli třetí brankou v zápase o svém vítězství - 3:2.