8.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Obrat! Ratboř - Český Brod 3:2

11

Mladý tým Českého Brodu přijel na horkou půdu Ratboře. Oba týmy před zápasem dělilo 5 bodů. Mírným favoritem byli před zápsem domácí. Jak se utkání vyvíjelo?

Mládí vpřed

Vstup do zápasu se lépe povedl hostující skvadře. Hned ve 2. minutě se trefil českobrodský Šermauer. Hosté politi živou vodou se hnali do dalších šancí.

První poločas zrátka patřil Českému Brodu.

V 16. minutě to bylo již o dva góly. Trefil se hostující kanonýr Vokáč. Snový úvod pro mladý tým.

Další branka již nepadla a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro hosty. Stav, který je opředený legendami. Csaplárova past.

Ratbořská otočka

Domácí trenér Kratochvíl udělal do druhé půle jednu změnu. Kovaříka nahradil Adámek.

Od první minuty jsme mohli pozorovat zcela jinou Ratboř. Tým najednou šlapal a byl všude první. Hosté nestíhali.

V 66. minutě vykřesal bodovou naději domácí Jan Adámek. 1:2

Domácí cítili šanci a hnali se za vyrovnáním.

V 78. minutě srovnal na 2:2 domácí oblíbenec Benja Mbemba a domácí lavička mohla slavit.

Tečku za skvělým utkáním udělal tři minuty před koncem Hrstka, když vystřelil výhru svého týmu a dokonal obrat. 3:2

Pro nestranného diváka úžasný zápas.

Více se již nestalo a zápas skončil výhrou Ratboře 3:2.

SK Český Brod C
Trenér Miroslav Šmejkal: Začali jsme dobře. V první minutě jsme se dostali do vedení. Do poločasu jsme přidali druhou branku, takže jsme šli do kabin za stavu 0:2, jenže začátkem druhé půle na nás soupeř vlítnul, my přestali úplně hrát a zaslouženě otočil na 3:2.