21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

78. O. Benda
22

Hosté dlouho sahali po bodu, ale nakonec o něj smolně přišli.

V prvním poločase branka nepadla

Domácí hráči vstoupili do utkání lépe. V 9. minutě zahrával roh Radim Bence, míč propadl k Němcovi, ale jeho střelu vychytal hostující brankář. Poté se hra odehrávala mezi pokutovými územími bez větších šancí. Ve 36. minutě se po levé straně protáhl Rampír, poslal do vápna výborný střílený centr, na který ale nedosáhl Dubský na přední tyči ani Suchna na zadní. O chvilí později, opět po centru Rampíra, míč zpracoval v pokutovém území Dubský, jeho pokus srazila hostující obrana k Dočekalovi a toho vychytal hostující brankář. Těsně před odchodem do kabin hostující Kučera střílel z pravé strany, ale Fiala se nenechal překvapit.

Domácí v závěru rozhodli

Ve druhém poločase hostující Kučera unikl domácí obraně, ale s jeho slabou střelou si Fiala poradil. Po výkopu Fialy dostihl Picmaus míč u brankové čáry, odcentroval před hostující branku, ale hlavičku Vojtěcha Bence, které chyběla razance, chytil hostující brankář. Hosté hrozili střeleckými pokusy Vodáčka a Hřebeckého zpoza pokutového území, ale střely skončily vysoko nad domácí brankou. V 72. minutě Benda vysunul průnikovou přihrávkou Suchny, jeho pokus však skončil vedle. V 78. minutě zahrával Radim Bence roh, míč po několika odrazech skončil u Bendy a ten z bezprostřední blízkosti nezaváhal - 1:0. Po obdržené brance hosté přidali. V 81. minutě Kučera nenápadnou střelou přehodil Fialu, ale míč skončil na břevně domácí branky. Těsně před koncem, po rohovém kopu, hlavičkoval na zadní tyči úplně osamocen hostující hráč, branku však těsně minul.   SK Okříšky / web

SK Huhtamaki Okříšky
SK Okříšky (web): Za první poločas si domácí tři body zasloužili, ale hosté ve druhém poločasu ukázali, že jarní část hrají v dobré formě. Domácí byli šťastnějším celkem a vítězství urvali na svou stranu.

FC Slavoj Žirovnice
FC Slavoj Žirovnice (web): Domácí měli sice po celý zápas herní převahu, ale do větších gólových šancí se nedostávali. Tu největší v první půli jim bravurně zmařil Patrik Kolář. Stejně se ale domácí favorit vítězství dočkal, když dal v 80. minutě takový divný gól či negól, který ale pan rozhodčí bohužel uznal. Naši se potom snažili o vyrovnání. To se nám ale nepovedlo. Tomáš Hřebecký svou šanci nedal a střela Víti Kučery skončila na břevně branky veterána Libora Fialy.

L. Fiala [-] - J. Popelář [-] (78. T. Trnka [-] ) , M. Picmaus [-] (87. M. Veleba [-] ) , F. Rampír [-] , R. Bence [-] , V. Bence [-] , P. Dubský [-] (65. T. Růžička [-] ) , O. Benda [-] , M. Dočekal [-] , A. Suchna [-] , V. Němec [-]

P. Kolář [-] - T. Knotek [-] , M. Drápal [-] , V. Staněk [-] (73. S. Koudelka [-] ) , M. Hřebecký [-] - V. Hadrava [-] , D. Rozporka [-] , T. Hřebecký [-] , J. Vodáček [-] - M. Jirsa [-] (46. L. Smrčka [-] ) , V. Kučera [-]

ŽK: 83. V. Bence - 25. V. Hadrava , 66. J. Vodáček , 67. D. Rozporka .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: BENEŠ Jiří - NEBOLA Jaroslav, ROSICKÝ Jakub.