18.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Dub rozhodl o vítězství nad Svatou Maří v prvním poločase

17

Sobotní odpoledne přineslo utkání i do Dubu, kde domácí změřili své síly se Svatou Maří.

Výborný poločas

O osudu utkání rozhodl první poločas, který hrál ve prospěch domácích. Úvodní branku vstřelil v 18. minutě Alexandr Kravčenko, na kterého o devět minut později navázal Ladislav Friš. Třetí branka Dubu se v prvním poločase dostavila ve 36. minutě, když brankáře Jirkovského překonal nejlepším střelec okresní soutěže, Pavel Friš.

O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto a všechno napovídalo tomu, že body zůstanou na domácí půdě. Tento fakt navíc umocnila i 74. minuta, ve které si druhou branku v utkání připsal Alexandr Kravčenko. Hosté se však nevzdali a v 84. minutě vstřelil první branku Svaté Maří v utkání Volodymyr Klymenko, na jehož pokus navázal o pár minut později Petr Sýs. Dvě vstřelené branky v závěru mohly přinést náznak dramatu, to však domácí hráči nepřipustili.

Dub tak zvítězil nad Svatou Maří poměrem 4:2 a nadále si drží první pozici v tabulce okresní soutěže na Prachaticku.

TJ Dub
V. Novák [-] - T. Juráš [-] , J. Tesař [-] , P. Friš [-] , A. Kravčenko [-] , Š. Bartizal [-] , L. Kukla [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Humpolák [-] , J. Zeman [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
V. Jirkovský [-] - P. Mistr [-] , J. Mistr [-] , V. Klymenko [-] , A. Voievodin [-] , V. Vondrášek [-] , P. Sýs [-] , F. Potůček [-] , B. Sanchyk [-] , V. Důra [-] , F. Topka [-]

Hráči zápasu: A. Kravčenko .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Heinzl Václav - NOVÁK Václav (N), CHVÁL Vlastimil (N).