22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Rožná doma dokázala ve druhém poločase využít šance a došla si pro velké vítězství

15

Ve 22. kole se nám odehrál další šlágr, protože béčko Nové Vsi přijelo do Rožné.

Rožná přežila první poločas od tlaku hostů

Rezerva Nové Vsi hrála hodně silově, navíc ji vyhovovalo malé hřiště domácích a díky tomu také hosté dokázali dělat velké problémy a Rožná měla štěstí že sama dala branku a hosté se taky trefili jenom jednou. První se trefil Jaroslav Havlík v 11. minutě a hosté tak byli na koni, ale ve 39. minutě z dlouhého outu vyrovnal Ondřej Kroupa. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Rožná využila deště a zničila hosty

Po prvním poločase začalo silně pršet a terén tak změkl, čehož Rožná dokázala využít. V 51. minutě se opět po dlouhém outu trefil tentokrát Tomáš Sýkora a tento gól zlomil trochu hosty. Změnil se projev hry a navrch měla Rožná. Domácí toho využili a došli si tak pro jasné vítězství. V 53. minutě poslal do trháku domácí Jaroslav Štěrba. V 63. minutě to bylo už 4:1, protože se trefil Radek Švestka. No a v 84. minutě korunoval povedený výkon ve druhém poločase Pavel Kunc. Petr Šandera ještě snížil na 5:2 v 86. minutě. Rožná tak díky dešti obrátila zápas a připisuje si cenné body, hosté výborně odehráli první poločas, ale pak je zlomil ten déšť.

SK Rožná
Jiří Kroupa - hráč: Fyzická silová hra hostů, které svědčilo i naše malé hřiště, nám první poločas dělala velké problémy a poločasová remíza 1:1 pro nás byla ještě dobrý výsledek. Po půli, během které silně zapršelo a terén změkl, se nám podařilo dát další gól z dlouhého autu (stejně jako první) a to hosty trochu zlomilo a projev hry se otočil a rázem jsme měli navrch my. Podařilo se nám to i přetavit v góly a výsledek nakonec mluví jednoznačně pro nás, ale průběh zápasu tak jednoznačný určitě nebyl. Ale pro nás důležité výhra se silným soupeřem. Hráč zápasu: Petr Sýkora

SK Rožná
J. Mrňous [-] - V. Štěrba [-] (66. P. Kunc [-] ) , J. Štěrba [-] (58. R. Hájek [-] ) , T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , J. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] , R. Švestka [-] , M. Navrátil [-] , P. Sýkora [-] , K. Beran [-]

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
P. Dobiáš [-] - P. Šandera [-] , M. Ondřejka [-] , J. Havlík [-] , J. Nečas [-] , J. Máček [-] , V. Zahradník [-] (70. S. Kubík [-] ) , P. Bureš [-] , J. Krejčí [-] , F. Šandera [-] (46. J. Ondřejka [-] ) , M. Klement [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - TRÁVNÍČEK Jiří, NOVOTNÝ Dušan (N).