27.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

--

--

FOTO, OHLASEM: Slivenec si s chutí zastřílel proti 1999 Praha a připsal si již pátou výhru v řadě!

7

Slivenec stoupá tabulkou vzhůru a ze sestupového pásma se posunul do klidných vod středu tabulky. V tomto utkání doma přivítal nevyzpytatelný tým 1999 Praha.

V zápase se dostal Slivenec brzo do vedení zásluhou Maršálka a poté na hřišti dominoval. Nakonec utkání ovládl 5:1 a připsal si další body do tabulky. Aktuálně se Slivenec nachází na desáté pozici.

1. poločas

Do zápasu vstoupil Slivenec velmi aktivně a hned po pěti minutách hry se po rychlé akci Vytisky po pravé straně a následném centru prosadil Josef Maršálek a poslal Slivenec do vedení.

O 10 minut později to byl znovu Maršálek, kdo byl u další branky. Nejprve sám pronikl do vápna, ale Jan Kotrč jeho střelu chytil. Na dorážku Richarda Starce byl však krátký.

Ve 35. minutě se k centru z pravé strany dostal Vasylčuk. Centrem našel Maršálka, který sklepl na Dávida Pankucha a ten zvyšoval již na 3:0.

Hosté stihli do poločasu ještě snížít zásluhou Michala Suchánka. 3:1 a za tohoto stavu šla mužstva do kabin.

2. poločas

Suchánek na konci první půle vykřesal naději pro 1999, ale 10 minut po zahájení druhého dějství se po závaru způsobeném rohovým kopem ve vápně nejlépe zorientoval Petr Novák a levačkou se trefil přesně k tyči.

V 70. minutě se prodral Vytiska do vápna, kde ho fauloval brankář Kotrč, viděl žlutou kartu a byla nařízena penalta. K té se postavil Ondřej Adamík a bezpečně jí proměnil.

Další branka v utkání nepadla. Slivenec si s chutí zastřílel a připsal si další body do tabulky.

AFK Slivenec
Aleš Majer - trenér: Domácí zápas ve kterém jsme chtěli potvrdit předchozí výsledky. Soupeř je velmi specifický tým plný dobrých fotbalistů v pokročilém věku. Víme, že s nimi nemůžeme hrát pomalý a nenáročný fotbal bez pohybu. V týdnu jsme se dobře připravili a dnes jsme udělali důležitý výsledek.

J. Mužík [-] - O. Adamík [-] , D. Vasylčuk [-] , P. Vytiska [-] (73. T. Adamec [-] ) , R. Starec [-] , J. Vávra [-] (60. A. Rozman [-] ) , P. Novák [-] , L. Kácovský [-] (73. J. Kraus [-] ) , J. Maršálek [-] (73. V. Dušek [-] ) , O. Míča [-] (60. D. Janiček [-] ) , D. Pankuch [-]