Pražský | 1.A třída sk. B
2023-2024
-
Modřany - Radotín 50-0-50 % 3:2 (3:1) 05.08. 10:15 -
Zlíchov - Řeporyje 100-0-0 % 4:0 (1:0) 05.08. 10:15 -
Libuš - Uh. sklady 100-0-0 % 3:4 (1:2) 05.08. 10:15 -
Slivenec - Cholupice 100-0-0 % 1:4 (0:1) 05.08. 10:30 -
1999 Praha - Bohnice 50-50-0 % 5:1 (1:0) 05.08. 17:00 -
Aritma B - Meteor B 100-0-0 % 4:3 (3:1) 06.08. 17:00 -
Př.Kopanina B - Raptors 100-0-0 % 9:1 (2:1) 05.08. 10:30 -
Zbraslav - Kbely 100-0-0 % 5:6 (3:1) 06.08. 17:00
-
Uh. sklady - Aritma B 100-0-0 % 2:3 (0:2) 11.08. 18:00 -
Modřany - Př.Kopanina B 0-0-100 % 0:0 (0:0) 12.08. 10:15 -
Řeporyje - Zbraslav 0-0-100 % 3:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Meteor B - Slivenec 100-0-0 % 8:1 (4:0) 13.08. 15:00 -
Cholupice - Radotín 100-0-0 % 0:3 (0:2) 13.08. 17:00 -
Bohnice - Libuš 100-0-0 % 0:3 (0:1) 13.08. 17:00 -
Kbely - 1999 Praha 100-0-0 % 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Zlíchov - Raptors 100-0-0 % 3:3 (0:2) 12.08. 14:00
-
Libuš - Kbely 67-0-33 % 1:7 (0:5) 19.08. 10:15 -
Zlíchov - Modřany 67-0-33 % 1:4 (0:1) 19.08. 10:15 -
Slivenec - Uh. sklady 33-0-67 % 1:2 (1:2) 19.08. 10:30 -
Řeporyje - 1999 Praha 100-0-0 % 4:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Aritma B - Bohnice 100-0-0 % 6:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Cholupice - Meteor B 67-0-33 % 0:5 (0:3) 20.08. 17:00 -
Př.Kopanina B - Radotín 33-0-67 % 2:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Zbraslav - Raptors 67-0-33 % 1:3 (1:2) 20.08. 17:00
-
Uh. sklady - Cholupice 67-0-33 % 1:0 (0:0) 25.08. 18:00 -
Modřany - Zbraslav 67-0-33 % 3:2 (1:1) 26.08. 10:15 -
Řeporyje - Libuš 67-0-33 % 2:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Meteor B - Radotín 67-0-33 % 2:3 (0:1) 27.08. 15:00 -
Př.Kopanina B - Zlíchov 67-0-33 % 2:3 (2:2) 27.08. 17:00 -
Bohnice - Slivenec 67-0-33 % 2:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Kbely - Aritma B 67-0-33 % 3:3 (2:1) 27.08. 17:00 -
Raptors - 1999 Praha 67-0-33 % 5:0 (4:0) 26.08. 16:00
-
Libuš - Raptors 0-0-100 % 0:5 (0:2) 02.09. 10:15 -
Zlíchov - Radotín 100-0-0 % 2:0 (1:0) 02.09. 10:15 -
Slivenec - Kbely 50-0-50 % 0:3 (0:1) 02.09. 10:30 -
1999 Praha - Modřany 0-0-100 % 1:1 (0:1) 02.09. 17:00 -
Meteor B - Uh. sklady 50-0-50 % 1:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Zbraslav - Př.Kopanina B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 03.09. 17:00 -
Cholupice - Bohnice 100-0-0 % 3:2 (1:2) 03.09. 17:00 -
Aritma B - Řeporyje 100-0-0 % 3:1 (0:1) 03.09. 17:00
-
Uh. sklady - Radotín 100-0-0 % 2:3 (1:2) 08.09. 17:30 -
Zlíchov - Zbraslav 100-0-0 % 2:3 (1:3) 09.09. 10:15 -
Modřany - Libuš 50-0-50 % 3:2 (3:0) 09.09. 10:15 -
Bohnice - Meteor B 100-0-0 % 6:1 (5:1) 09.09. 11:00 -
Řeporyje - Slivenec 100-0-0 % 0:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Př.Kopanina B - 1999 Praha 100-0-0 % 6:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Kbely - Cholupice 0-0-100 % 0:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Raptors - Aritma B 100-0-0 % 1:4 (1:3) 09.09. 17:00
-
Libuš - Př.Kopanina B 0-0-100 % 1:7 (0:5) 16.09. 10:15 -
Uh. sklady - Bohnice 0-0-100 % 4:1 (1:0) 16.09. 10:30 -
Slivenec - Raptors 100-0-0 % 1:4 (0:3) 16.09. 10:30 -
Zlíchov - 1999 Praha 50-0-50 % 0:3 (0:2) 16.09. 10:15 -
Aritma B - Modřany 50-0-50 % 1:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Cholupice - Řeporyje 100-0-0 % 0:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Zbraslav - Radotín 50-0-50 % 5:4 (1:0) 17.09. 16:30 -
Meteor B - Kbely 100-0-0 % 3:6 (1:4) 17.09. 16:30
-
Zlíchov - Libuš 50-0-50 % 5:1 (1:0) 23.09. 10:15 -
Modřany - Slivenec 50-0-50 % 3:0 (3:0) 23.09. 10:30 -
Radotín - Bohnice 50-0-50 % 10:0 (4:0) 23.09. 10:30 -
Řeporyje - Meteor B 100-0-0 % 4:2 (2:2) 23.09. 16:30 -
Zbraslav - 1999 Praha 100-0-0 % 4:3 (1:0) 24.09. 16:30 -
Př.Kopanina B - Aritma B 50-0-50 % 6:2 (2:1) 24.09. 14:00 -
Kbely - Uh. sklady 50-0-50 % 2:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Raptors - Cholupice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 23.09. 16:30
-
Libuš - Zbraslav 0-0-100 % 3:0 (1:0) 28.09. 10:15 -
Slivenec - Př.Kopanina B 100-0-0 % 0:2 (0:1) 30.09. 10:30 -
Uh. sklady - Řeporyje 0-0-100 % 2:1 (1:0) 30.09. 10:30 -
Bohnice - Kbely 100-0-0 % 2:3 (1:1) 30.09. 11:00 -
Meteor B - Raptors 100-0-0 % 0:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
1999 Praha - Radotín 100-0-0 % 1:3 (1:1) 30.09. 16:00 -
Cholupice - Modřany 0-100-0 % 1:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Aritma B - Zlíchov 100-0-0 % 4:3 (2:2) 01.10. 16:00
-
Zlíchov - Slivenec 100-0-0 % 2:4 (2:1) 07.10. 10:15 -
Modřany - Meteor B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 07.10. 10:30 -
Radotín - Kbely 50-0-50 % 1:2 (0:1) 07.10. 10:30 -
1999 Praha - Libuš 0-0-100 % 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Řeporyje - Bohnice 100-0-0 % 3:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Př.Kopanina B - Cholupice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Zbraslav - Aritma B 0-0-100 % 4:3 (1:3) 08.10. 16:00 -
Raptors - Uh. sklady 50-0-50 % 3:3 (1:0) 07.10. 16:00
-
Libuš - Radotín 100-0-0 % 0:2 (0:1) 14.10. 10:15 -
Slivenec - Zbraslav 0-0-100 % 2:2 (1:2) 14.10. 10:30 -
Uh. sklady - Modřany 0-0-100 % 3:0 (1:0) 14.10. 10:30 -
Bohnice - Raptors 0-0-100 % 1:3 (0:1) 14.10. 11:00 -
Cholupice - Zlíchov 100-0-0 % 0:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Kbely - Řeporyje 0-0-100 % 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Meteor B - Př.Kopanina B 0-0-100 % 4:2 (3:1) 15.10. 16:00 -
Aritma B - 1999 Praha 0-0-100 % 6:3 (3:2) 15.10. 16:00
-
Zlíchov - Meteor B 50-0-50 % 1:0 (1:0) 21.10. 10:15 -
Libuš - Aritma B 0-0-100 % 0:1 (0:1) 21.10. 10:15 -
Radotín - Řeporyje 100-0-0 % 0:0 (0:0) 21.10. 10:30 -
1999 Praha - Slivenec 50-0-50 % 3:7 (3:2) 21.10. 15:30 -
Raptors - Kbely 100-0-0 % 1:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Modřany - Bohnice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 22.10. 15:30 -
Zbraslav - Cholupice 50-0-50 % 2:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Př.Kopanina B - Uh. sklady 50-0-50 % 2:0 (2:0) 22.10. 15:30
-
Uh. sklady - Zlíchov 50-0-50 % 3:1 (0:1) 08.11. 19:15 -
Slivenec - Libuš 50-0-50 % 2:1 (2:0) 28.10. 10:30 -
Bohnice - Př.Kopanina B 50-0-50 % 1:6 (0:2) 28.10. 11:00 -
Řeporyje - Raptors 50-0-50 % 1:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Aritma B - Radotín 100-0-0 % 1:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Meteor B - Zbraslav 100-0-0 % 0:3 (0:0) 29.10. 14:30 -
Cholupice - 1999 Praha 50-0-50 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Kbely - Modřany 50-0-50 % 2:0 (2:0) 29.10. 14:00
-
Libuš - Cholupice 50-0-50 % 2:1 (1:1) 04.11. 10:15 -
Radotín - Raptors 50-0-50 % 1:1 (1:1) 04.11. 10:30 -
Bohnice - Zlíchov 50-0-50 % 5:2 (2:1) 04.11. 11:00 -
1999 Praha - Meteor B 100-0-0 % 4:1 (2:1) 03.11. 19:15 -
Modřany - Řeporyje 50-50-0 % 3:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Aritma B - Slivenec 50-0-50 % 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Př.Kopanina B - Kbely 0-0-100 % 1:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Zbraslav - Uh. sklady 100-0-0 % 1:1 (0:1) 05.11. 14:00
-
Slivenec - Radotín 50-0-50 % 0:1 (0:0) 11.11. 10:00 -
Uh. sklady - 1999 Praha 0-0-100 % 3:3 (2:1) 11.11. 10:30 -
Bohnice - Zbraslav 50-0-50 % 5:4 (3:2) 11.11. 11:00 -
Řeporyje - Př.Kopanina B 50-50-0 % 2:1 (0:0) 11.11. 17:15 -
Meteor B - Libuš 0-0-100 % 1:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Aritma B - Cholupice 50-0-50 % 2:0 (2:0) 12.11. 14:00 -
Raptors - Modřany 50-0-50 % 3:3 (2:1) 11.11. 13:30 -
Kbely - Zlíchov 100-0-0 % 3:2 (2:2) 12.11. 15:30
-
Radotín - Cholupice 50-0-50 % 0:1 (0:1) 10.03. 17:30 -
Aritma B - Uh. sklady 75-0-25 % 1:2 (1:1) 10.03. 14:30 -
Slivenec - Meteor B 50-25-25 % 1:4 (1:3) 09.03. 14:00 -
Zbraslav - Řeporyje 75-0-25 % 1:5 (1:1) 10.03. 14:30 -
Př.Kopanina B - Modřany 50-0-50 % 3:0 (1:0) 10.03. 16:00 -
1999 Praha - Kbely 25-0-75 % 0:3 (0:1) 09.03. 15:00 -
Raptors - Zlíchov 100-0-0 % 4:0 (0:0) 09.03. 15:30 -
Libuš - Bohnice 25-25-50 % 5:0 (1:0) 09.03. 16:15
-
Radotín - Př.Kopanina B 29-14-57 % 4:2 (2:0) 16.03. 13:00 -
Raptors - Zbraslav 72-14-14 % 3:1 (1:1) 16.03. 15:30 -
1999 Praha - Řeporyje 57-14-29 % 4:6 (4:1) 16.03. 17:45 -
Modřany - Zlíchov 72-14-14 % 4:0 (1:0) 16.03. 14:45 -
Kbely - Libuš 72-14-14 % 3:0 (2:0) 17.03. 18:00 -
Uh. sklady - Slivenec 71-29-0 % 3:0 (1:0) 17.03. 14:30 -
Meteor B - Cholupice 43-43-14 % 2:1 (1:1) 16.03. 13:00 -
Bohnice - Aritma B 29-14-57 % 1:1 (1:1) 16.03. 11:00
-
Radotín - Meteor B 86-0-14 % 1:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
Slivenec - Bohnice 57-29-14 % 2:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Aritma B - Kbely 14-29-57 % 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Zbraslav - Modřany 29-29-42 % 1:4 (0:1) 24.03. 15:00 -
Cholupice - Uh. sklady 14-14-72 % 4:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
1999 Praha - Raptors 29-0-71 % 1:3 (0:1) 24.03. 16:30 -
Zlíchov - Př.Kopanina B 43-14-43 % 1:1 (1:0) 23.03. 13:30 -
Libuš - Řeporyje 71-0-29 % 1:1 (1:1) 23.03. 10:15
-
Řeporyje - Aritma B 50-0-50 % 1:1 (0:1) 30.03. 15:30 -
Bohnice - Cholupice 37-25-38 % 1:3 (1:1) 29.03. 11:00 -
Radotín - Zlíchov 100-0-0 % 3:0 (0:0) 29.03. 10:15 -
Př.Kopanina B - Zbraslav 100-0-0 % 1:1 (1:1) 01.04. 15:30 -
Uh. sklady - Meteor B 62-38-0 % 7:4 (4:2) 29.03. 14:00 -
Raptors - Libuš 75-0-25 % 1:1 (0:1) 30.03. 13:30 -
Kbely - Slivenec 87-0-13 % 2:1 (0:1) 29.03. 11:00 -
Modřany - 1999 Praha 87-13-0 % 2:3 (0:3) 29.03. 10:30
-
1999 Praha - Př.Kopanina B 25-13-62 % 1:3 (1:1) 06.04. 15:00 -
Libuš - Modřany 49-38-13 % 1:1 (0:0) 06.04. 10:15 -
Meteor B - Bohnice 74-13-13 % 2:0 (1:0) 06.04. 15:00 -
Zbraslav - Zlíchov 62-25-13 % 1:2 (1:0) 07.04. 16:30 -
Cholupice - Kbely 13-25-62 % 0:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Radotín - Uh. sklady 87-0-13 % 3:4 (3:3) 06.04. 10:15 -
Aritma B - Raptors 25-25-50 % 2:3 (1:1) 07.04. 16:30 -
Slivenec - Řeporyje 37-25-38 % 2:4 (1:0) 07.04. 16:30
-
Řeporyje - Cholupice 62-0-38 % 2:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Bohnice - Uh. sklady 13-13-74 % 1:2 (0:1) 13.04. 11:00 -
Radotín - Zbraslav 75-0-25 % 3:3 (1:1) 13.04. 10:15 -
Př.Kopanina B - Libuš 50-25-25 % 3:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Raptors - Slivenec 100-0-0 % 6:2 (4:1) 13.04. 13:30 -
1999 Praha - Zlíchov 74-13-13 % 0:3 (0:2) 14.04. 18:00 -
Kbely - Meteor B 100-0-0 % 4:0 (0:0) 14.04. 16:30 -
Modřany - Aritma B 74-13-13 % 0:1 (0:0) 13.04. 11:00
-
1999 Praha - Zbraslav 50-0-50 % 3:0 (0:0) 20.04. 17:00 -
Libuš - Zlíchov 83-0-17 % 0:1 (0:1) 20.04. 10:15 -
Cholupice - Raptors 0-17-83 % 0:3 (0:2) 21.04. 17:00 -
Uh. sklady - Kbely 33-0-67 % 1:1 (0:1) 20.04. 10:30 -
Meteor B - Řeporyje 33-17-50 % 0:0 (0:0) 21.04. 16:15 -
Bohnice - Radotín 50-0-50 % 0:5 (0:1) 20.04. 11:00 -
Slivenec - Modřany 50-17-33 % 3:0 (2:0) 21.04. 17:00 -
Aritma B - Př.Kopanina B 17-17-66 % 4:2 (2:0) 21.04. 17:00
-
Řeporyje - Uh. sklady 40-20-40 % 0:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Radotín - 1999 Praha 60-40-0 % 9:1 (4:1) 28.04. 17:00 -
Zbraslav - Libuš 60-0-40 % 2:1 (2:1) 28.04. 17:00 -
Př.Kopanina B - Slivenec 80-0-20 % 1:2 (0:1) 28.04. 17:00 -
Raptors - Meteor B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 27.04. 13:00 -
Zlíchov - Aritma B 40-0-60 % 2:3 (2:1) 27.04. 10:00 -
Modřany - Cholupice 60-20-20 % 3:3 (2:2) 27.04. 11:00 -
Kbely - Bohnice 100-0-0 % 6:1 (2:1) 28.04. 17:00
-
Kbely - Radotín 83-0-17 % 3:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
Libuš - 1999 Praha 50-17-33 % 1:2 (1:1) 04.05. 10:15 -
Cholupice - Př.Kopanina B 33-0-67 % 0:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Meteor B - Modřany 40-20-40 % 3:4 (2:1) 05.05. 17:00 -
Uh. sklady - Raptors 34-33-33 % 0:4 (0:3) 04.05. 10:30 -
Aritma B - Zbraslav 50-17-33 % 3:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Slivenec - Zlíchov 67-0-33 % 5:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
Bohnice - Řeporyje 33-17-50 % 1:5 (0:3) 04.05. 11:00
-
Řeporyje - Kbely 0-0-100 % 0:2 (0:1) 11.05. 17:00 -
Radotín - Libuš 100-0-0 % 5:1 (1:1) 11.05. 10:15 -
Zbraslav - Slivenec 17-33-50 % 2:4 (2:1) 12.05. 17:00 -
Př.Kopanina B - Meteor B 100-0-0 % 3:0 (2:0) 12.05. 17:00 -
Raptors - Bohnice 80-20-0 % 3:1 (1:0) 08.05. 17:00 -
Modřany - Uh. sklady 60-20-20 % 6:2 (1:1) 11.05. 10:45 -
1999 Praha - Aritma B 0-17-83 % 2:4 (2:1) 11.05. 10:30 -
Zlíchov - Cholupice 66-17-17 % 0:2 (0:1) 11.05. 10:00
-
Řeporyje - Radotín 14-14-72 % 0:3 (0:2) 18.05. 17:00 -
Bohnice - Modřany 14-14-72 % 1:9 (0:3) 18.05. 11:00 -
Slivenec - 1999 Praha 86-14-0 % 5:1 (3:1) 19.05. 17:00 -
Aritma B - Libuš 100-0-0 % 6:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Cholupice - Zbraslav 72-14-14 % 1:4 (0:3) 19.05. 17:00 -
Uh. sklady - Př.Kopanina B 33-17-50 % 1:3 (1:2) 18.05. 10:30 -
Meteor B - Zlíchov 72-14-14 % 0:2 (0:2) 18.05. 17:00 -
Kbely - Raptors 86-0-14 % 0:3 (0:2) 19.05. 17:00
-
Modřany - Kbely 100-0-0 % 25.05. 10:30 -
Zlíchov - Uh. sklady 100-0-0 % 25.05. 10:00 -
1999 Praha - Cholupice 100-0-0 % 25.05. 17:00 -
Raptors - Řeporyje 100-0-0 % 25.05. 13:30 -
Libuš - Slivenec 0-0-100 % 25.05. 10:15 -
Př.Kopanina B - Bohnice 100-0-0 % 26.05. 17:00 -
Zbraslav - Meteor B 0-100-0 % 26.05. 17:00 -
Radotín - Aritma B 100-0-0 % 25.05. 10:15
-
Řeporyje - Modřany -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Slivenec - Aritma B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Cholupice - Libuš -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Meteor B - 1999 Praha -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Uh. sklady - Zbraslav -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Raptors - Radotín -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Zlíchov - Bohnice -:- (-:-) 01.06. 10:00 -
Kbely - Př.Kopanina B -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Modřany - Raptors -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Zlíchov - Kbely -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
1999 Praha - Uh. sklady -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Libuš - Meteor B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Cholupice - Aritma B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Př.Kopanina B - Řeporyje -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Radotín - Slivenec -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Zbraslav - Bohnice -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Řeporyje - Zlíchov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Radotín - Modřany -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Bohnice - 1999 Praha -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Cholupice - Slivenec -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Meteor B - Aritma B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Uh. sklady - Libuš -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Raptors - Př.Kopanina B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Kbely - Zbraslav -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- V Nigérii nemáme podmínky a vybavení pro profesionální tréninky mladých brankářů, říká hráč 25. kola, brankář týmu Raptors FC Michael Uzih - 1.A třída sk. B, 2023-2024
- Mé kličky raději nebudu komentovat, snižuje to trenérovi věk dožití, říká hráč 26. kola, 44 letý brankář Slovanu Bohnice
- Už třetí rok po sobě jedeme do Itálie hrát semifinále Fenix Cupu, říká nejlepší střelec Raptors FC a hráč 24. kola - 1.A třída sk. B, 2023-2024
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Spartak Kbely | 26 | 71:28 | 64 |
2 | Prague Raptors Football Club | 26 | 75:36 | 58 |
3 | SK Aritma Praha B | 26 | 73:44 | 54 |
4 | FC Přední Kopanina B | 26 | 77:33 | 51 |
5 | SC Radotín | 26 | 71:36 | 48 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Leo Bužík | 30 |
2 | Martin Ondruš | 29 |
3 | Tomáš Panýrek | 25 |
4 | Ondřej Měska | 19 |
5 | Michael Richard James Houdek | 17 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 94 | 49,0% | 0 |
2 | Radek Hruška | 61 | 37,2% | 0 |
3 | Jaromír Bělunek | 38 | 59,4% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 35 | 48,6% | 0 |
5 | Petr Vosmík | 17 | 43,6% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 9:36 21.5.2024 Tip: výhra domácích Modřany V. Likeš 9:36 21.5.2024 Tip: výhra domácích Zlíchov V. Likeš 9:36 21.5.2024 Tip: výhra domácích 1999 Praha V. Likeš 9:36 21.5.2024 Tip: výhra domácích Raptors V. Likeš 9:36 21.5.2024 Tip: výhra hostů Slivenec