10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

0

4 góly Malínského

Hosté rozhodli utkání do poločasu

Hostující tým měl od začátku utkání převahu.

V 8. minuě  se Lukáš Malínský poprvé prosadil po dokonalé kombinaci, když šel sám na brankáře.

V 21, minutě zvyšoval Petr Fajt na 0:2 po přímočaré akci, kdy si obhodil obránce a šel sám na bránu.

Ve 24. snižoval domácí Michal Kůta na 1:2.

I přes inkasovný gól měli hosté nadále více ze hry.

V 39.  minutě  Lukáš Malinský zvyšoval na 1:3.

V 45. minutě se  opět po rozebrání obrany domácích potřetí v poločase prosadil Lukáš Malinský

Poločas skončil 1:4.

Obrat se nekonal

Ve druhém poločase hosté trochu polevili a výsledkem bylo smížení na 2:4 v 53. minutě gólem domacího Martina Duby.

Hosté nadále udržovali hru v dostatečné vzdálenosti od brány a diktovali tempo hry.

V 89. minutě po zbytečném faulu domácích ve vápně zvyšoval z pokutového kopu Lukáš Malínský na konečných 2:5.