Hráčem 22. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 07.05.2022

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Kolařík

53%

Jednatřicetiletý fotbalista z Lužce přispěl skvělým výkonem a vstřelenou brankou k vítězství 4:3 nad Radonicemi.

2. Tomáš Tenkl 42%
3. Jiří Novotný 3%

0

Hlasovali jste pro toho nejlepšího hráče uplynulého kola a my známe vítěze! Hráčem 22. kola se s 53% vašich hlasů stává Petr Kolařík z týmu TJ AFK Eletis Lužec nad Vltavou! Lužecký fotbalista svedl napínavý souboj s libčickým Tomášem Tenklem, který se s 42% vašich hlasů umístil na druhém místě. Třetí skončil Jiří Novotný z Kralup, který získal 3% vašich hlasů.