Hráčem 8. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 27.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Josef Homolka

60%

Hlasování o Hráče 8. kola opanoval útočník Vysoké Josef Homolka. Mladý útočník výrazně pomohl k výhře svého týmu na hřišti Červeného Kostelce, když už v 8. minutě poslal svůj tým do vedení. Vysoká přidala další branky ve druhém poločase, už na 0:3 zvyšoval Homolka v 75. minutě, když si naběhl na zadní tyč Červeného Kostelce a ve skluzu zakončil do odkryté branky. Vysoká si nakonec odvezla výhru 0:4.

2. Jiří Kořínek 14%
3. Jakub Lán 9%

0

Na druhém místě naší ankety se umístil vrchní střelec Krajského přeboru. Jiří Kořínek se v utkání proti Rychnovu trefil třikrát, dvakrát dokázal využít situace, kdy se ocitl sám před brankářem Rychnova, a třetí branku přidal po rychlém brejku Kratonoh. Aktuální lídr tabulky si i díky brankám Jiřího Kořínka připsal výhru 6:0.

Třetí místo obsadil záložník hradecké Slavie Jakub Lán, který už v 15. minutě zápasu proti Provodovu dokázal využít signál po rohovém kopu a zakončením ve skluzu poslal Slavii do vedení. Hráči hradeckého týmu se v utkání proti nováčkovi prezentovali jistou kombinací, a proto dokázali vyhrát 1:4.