SESTAVA KOLA - 8.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 27.09.2015

0

Osmé kolo přineslo řadu zajímavých výsledků. Kratonohy podle očekávání porazily Rychnov. Jičín padl s Náchodem až po penaltách. Gólovou smršť předvedli hráči Chlumce, kteří na hřišti Týniště vyhráli 2:10. Nejen hráči těchto týmů se dostali do naší sestavy kola.

Brankář Nového Města Václav Krunčík dokázal ve druhém poločase chytit penaltu Trutnova a další zákroky si připsal v rozstřelu. I díky němu získalo Nové Město dva body

Chlumec se na hřišti Týniště rozstřílel. Čtyři góly vstřelil Michal Bráborec, jednou brankou se zapsal Jakub Veselský. Chlumec vyhrál vysoko 2:10.

Kratonohy potvrdily roli favorita a i díky brance Jana Huňáka porazily Rychnov 6:0.

Michal Blažej patřil v zápase Cidliny s Broumovem k aktivním hráčům, což potvrdil i brankou. Cidlina zvítězila 0:4.

Slavia si dokázala poradit s nevyzpytatelným Provodovem. Úvodní branku zápasu vstřelil Jakub Lán. Slavia nakonec slavila výhru 1:4.

Kostelec předvedl výborný výkon na hřišti Dobrušky. Hosté byli od prvních minut velmi aktivní, důležitou roli v kostelecké hře sehrál i Matěj Cvejn, který se dvěma brankami podílel na výhře 2:5.

Martin Malý byl v dresu Náchoda hodně vidět. V zápase proti Jičínu vstřelil jedinou branku svého týmu a Náchod nakonec zvítězil po pentaltovém rozstřelu

Vysoká si poradila s Červeným Kostelcem, dvěma brankami se na výhře 0:4 podílel i Josef Homolka.

Chlumecký Pavel Novák byl v zápase proti Týništi hodně vidět. Své spoluhráče vybízel nápaditými přihrávkami, a dvěma góly dokonce pomohl k výhře 2:10.

Nejlepší střelec soutěže Jiří Kořínek vstřelil do sítě Rychnova tři branky. V tuto chvíli osmnáctigólový střelec pomohl k výhře 6:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)