Bém Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H. Jelení - Řečany 7:0 (5:0) 14.04. 16:30 -
Přelovice - Rosice 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Opatovice - Svratouch 1:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Rozhovice - Rosice 7:0 (3:0) 07.10. 16:00 -
Načešice - Rváčov 3:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Opatovice - Řečany 3:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
V. Chvojno - Veliny 2:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Hr. Týnec - Rozhovice 2:5 (0:4) 19.08. 17:00 -
Újezd - Ostřešany 3:3 (2:0) 18.06. 17:00 -
Opatovice B - Tetov 5:1 (3:1) 17.06. 14:00 -
Jaroslav - Přelovice B 2:5 (2:0) 11.06. 17:00 -
Mikulovice - Pardubičky B 2:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Lipoltice - Újezd B 6:1 (0:0) 04.06. 17:00 -
Holice B - Ostřešany 4:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Opatovice B - Staré Hradiště 2:5 (0:2) 20.05. 17:00 -
Býšť - Pardubičky B 4:4 (2:3) 14.05. 17:00 -
Srch - Torpedo Pce zrušen -
Křičeň - Sezemice 0:4 (0:2) 10.05. 18:00 -
Dříteč B - Litětiny 4:1 (2:1) 07.05. 17:00 -
Nemošice - Moravany C 3:0 (1:0) 06.05. 17:00 -
Býšť - Holice B 3:1 (2:0) 30.04. 16:30 -
Dašice B - Dražkovice 2:3 (2:1) 29.04. 16:30 -
Malešov B - Nepoměřice 2:4 (1:2) 22.04. 14:00 -
Janovice - Suchdol 3:2 (3:0) 08.04. 14:00 -
Morašice - Mladějov 1:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Srch - Křičeň 6:0 (5:0) 05.11. 10:15 -
Lipoltice - Rybitví 4:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Litětiny - Staré Ždánice 1:4 (1:1) 22.10. 14:30 -
V. Chvojno - Ostřetín 4:2 (2:1) 16.06. 14:00 -
Selmice - Rybitví 2:4 (1:1) 20.05. 17:00 -
Libišany - Ostřešany 2:0 (1:0) 11.11. 13:30 -
Nemošice - Přelouč B 2:2 (1:0) 04.11. 14:00 -
Semín - Lipoltice 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Opatovice - Moravany B 2:2 (1:0) 22.10. 15:30 -
Chvojenec - Křičeň 2:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Újezd - Opatovice 2:2 (1:0) 14.10. 15:30 -
Ronov - Křižanovice 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Moravany B - Přelouč B 4:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Bukovka - Semín 2:3 (0:1) 19.08. 17:00 -
Rosice - Přelovice 3:0 (3:0) 17.06. 17:00 -
R. Bělá B - Selmice 3:2 (1:2) 17.06. 14:00 -
Roveň - Dříteč 7:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Tetov - Újezd B 3:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Lipoltice - Rybitví 2:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Opatovice B - Jaroslav 0:5 (0:3) 03.06. 17:00 -
Kočí - Holetín 3:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Semín - Rybitví 0:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Opatovice - Dašice 0:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Veliny - Opatovice B 3:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Bukovka - Selmice 5:0 (3:0) 06.05. 17:00