Hes Filip
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mar. Lázně - J. Hradec 5:2 (1:2) 27.04. 10:15 -
Ústí n/O - Cidlina 2:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
Nespeky - Hv. Cheb 2:1 (1:1) 30.03. 16:30 -
Doubravka - Petřín 2:2 (0:0) 16.03. 15:00 -
Nespeky - Slaný 3:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Újezd - Admira B 2:0 (0:0) 28.10. 10:15 -
Louny - Ostrov 0:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Dobrovice - Trutnov 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Komárov - Petřín 1:0 (0:0) 12.08. 10:30 -
D. Králové - Cidlina 0:3 (0:1) 11.06. 17:00 -
Louny - Č. Lípa 2:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Soběslav - Petřín 3:1 (2:1) 18.03. 15:00 -
Rokycany - Soběslav 0:1 (0:1) 05.11. 14:00 -
Doubravka - Tochovice 1:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Újezd - Meteor 2:2 (0:1) 24.09. 10:15 -
Benátky - Hlinsko 5:2 (3:1) 04.09. 17:00 -
Č. Lípa - Štětí 5:2 (3:0) 20.08. 10:15 -
Hlinsko - Horky 2:2 (1:1) 05.06. 17:00 -
Byšice - Radonice 4:3 (2:0) 04.06. 17:00 -
Pšovka - Čáslav B 0:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Hořovice - Rokycany 3:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Tn Rakovník - Brandýs n.L. 2:5 (2:1) 15.04. 15:30 -
Ostrov - Štětí 0:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Kralupy - S.Boleslav 2:2 (1:1) 06.11. 10:15 -
Klíčany - Velim 1:1 (0:1) 23.10. 10:15 -
Zdice - SK Rakovník B zrušen -
B.Poděbrady - Klíčany 1:3 (1:1) 02.10. 16:00 -
M.Hradiště - Záryby 3:1 (0:0) 26.09. 16:30 -
Lysá - Nymburk 0:3 (0:3) 19.09. 16:30 -
Klecany - Spartak 5:2 (2:2) 11.09. 10:30 -
Chlumec B - Vysoká 0:1 (0:0) 05.09. 16:30 -
Lužec - S.Boleslav 1:6 (1:4) 04.09. 17:00 -
S.Boleslav - Radonice 1:1 (0:1) 28.08. 10:15 -
Černolice - Tlustice 2:2 (2:1) 21.08. 10:15 -
Dobrovice - Lysá 3:0 (1:0) 14.08. 14:00 -
Rejšice - Divišov 4:2 (4:0) 10.10. 16:00 -
Klíčany - Dobrovice 3:1 (1:1) 26.09. 10:15 -
Vlašim B - Komárov 1:2 (1:1) 06.09. 17:00 -
Dobrovice - Poříčí 2:1 (0:0) 22.08. 17:00 -
Kosmonosy - Lhota 2:0 (1:0) 07.03. 15:30 -
Komárov - Hřebeč 2:0 (0:0) 16.11. 10:30 -
Dobrovice - Lhota 2:3p. (0:1) 09.11. 14:00 -
Vyžlovka - Miřetice 1:0 (0:0) 26.10. 10:15 -
Chlumec - V.Dobrá 2:1p. (1:0) 19.10. 15:30 -
Ostrá B - Liblice 3:0 (1:0) 06.10. 10:15 -
Dobrovice - Hřebeč 1:0 (0:0) 05.10. 16:00 -
V. Přítočno - Lubná 0:3 (0:1) 28.09. 16:00 -
Luštěnice - Č. Brod B 0:1p. (0:0) 28.09. 10:30 -
Kosmonosy - Vlašim B 4:1 (3:0) 21.09. 16:30 -
Králův Dvůr B - Jinočany 0:1 (0:0) 14.09. 16:30