SMETANA Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Věřňovice - Nýdek 1:2 (0:1) 05.05. 16:30 -
Petřkovice - Hať 2:4 (2:1) 27.04. 16:30 -
Jistebník - Ostravice 1:3 (1:1) 13.04. 16:00 -
Starý Jičín - Stará Bělá 3:2 (2:0) 29.10. 14:30 -
Štěpánkovice - Stará Bělá 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Vendryně - Oldřichovice 1:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Bystřice - B.Albrechtice 0:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Kozlovice - Jablunkov 4:2 (2:1) 10.09. 16:00 -
Oldřichovice - Těrlicko 2022 0:1 (0:1) 02.09. 16:00 -
Velká Polom - Darkovice 0:1 (0:0) 19.08. 16:30 -
Albrechtice - Ludgeřovice 2:7 (1:4) 11.06. 14:00 -
St. Město F-M - Dobratice 1:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Petrovice - Smilovice 1:3 (1:0) 20.05. 17:00 -
Dobrá - Lískovec 2:1 (0:1) 22.04. 16:00 -
Hnojník - Dětmarovice 9:1 (1:0) 15.04. 16:00 -
Malé Hoštice - Velké Hoštice 3:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Oldřichovice - Petřvald 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Sl.Rychvald - Šilheřovice 4:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Staříč - Spálov 2:3 (1:2) 08.10. 15:00 -
Vítkovice B - Svinov 11:0 (6:0) 25.09. 15:30 -
Vítkov - Slavkov 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Píšť - Darkovice 5:0 (2:0) 28.08. 16:30 -
Darkovice - Vítkovice B 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Vratimov B - Bystřice 5:2 (3:1) 18.06. 15:00 -
Jeseník - Starý Jičín 2:1 (2:0) 12.06. 17:00 -
Zlatníky - Stará Bělá 0:4 (0:1) 22.05. 10:00 -
Mořkov - Tichá 2:2 (1:1) 08.05. 16:30 -
Kr. Loučky - V. Heraltice 0:0 (0:0) 30.04. 10:00 -
Kozmice - Kravaře 2:0 (2:0) 10.04. 15:30 -
Žimrovice - Hlavnice 0:0 (0:0) 09.04. 15:00 -
Hať - Klimkovice 2:1 (1:0) 27.03. 15:00 -
Chuchelná - Bohuslavice 1:4 (0:2) 28.10. 14:30 -
Fryčovice - Starý Jičín 1:1 (1:0) 16.10. 14:30 -
Chomýž - Slavia Opava 1:5 (1:3) 09.10. 15:00 -
Čeladná - Jakubčovice 2:3 (1:2) 21.08. 16:30 -
Darkovice - Šilheřovice 3:3 (0:2) 14.08. 17:00 -
Hlavnice - V. Heraltice 1:3 (0:1) 03.10. 15:30 -
Chomýž - Vítkov 4:2 (2:1) 19.09. 16:00 -
Budišov - Velké Hoštice 6:3 (3:2) 13.09. 16:00 -
St. Město F-M - Stonava 3:2 (1:1) 12.09. 16:00 -
MFK Bruntál B - Velké Hoštice 0:2 (0:1) 30.08. 17:00 -
Velké Hoštice - Jindřichov 4:1 (1:1) 23.08. 10:00 -
Klimkovice - Ostrava-Jih 1:2 (1:1) 15.08. 17:00 -
Bílovec - Hlubina 1:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Petrovice B - Václavovice 1:0 (1:0) 26.05. 17:00 -
P. Polom - Háj 1:3 (1:1) 12.05. 16:30 -
Stará Bělá - Oldřišov 3:5 (0:1) 27.04. 16:30 -
Šenov - Dolní Datyně 1:1 (1:1) 13.04. 16:00 -
Jistebník - Bystřice 1:3 (0:0) 31.03. 15:30 -
Český Těšín - Brušperk 0:0 (0:0) 03.11. 14:00