3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Defenzivní bitva a standartky

7

Zápas Polomi s Darkovicemi by se líbil fanouškům defenzivního fotbalu, utkání rozhodla jediná branku zápasu.

Bezbrankový první poločas

V prvních dvaceti minutách byly lepším týmem Darkovice, ale nevytvořily si žádné pořádné akce. Poté Polom Darkovice zatlačila a rázem byla Polom lepším týmem. Střelecky se oboum týmům vůbec nedařilo a moc šancí utkání nenabídlo. Na konci prvního poločasu běžel útočník Darkovic sám na brankáře, mohl dát gól do šaten, ale brankář Chlappek mu v tom zabránil. Poločas tímto skončil 0:0.

Standartní situace rozhodují zápasy

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří si vytvářeli šance a měli příležitosti i ze standartních situací. Z jedné z nich se jim podařilo otevřít skóre zápasu, tím kdo skóre otevřel byl Patrik Malík. Domácí tato branka zlomila a se zápasem už nic udělat nedokázali. Darkovice si z hřiště Polomi odváží tři body.

TJ Velká Polom
Jan Stadtherr hráč: Nedokázali jsme skórovat a reagovat na tlak soupeře

FK Darkovice
Dominik Novák hráč: Vstřelili jsme branku jako první a Polom už na to zareagovat nedokázala

D. Plohák [-] - D. Schlossarek [-] (64. J. Rychlý [-] ) , V. Chromečka [-] , J. Kopřiva [-] (57. P. Pončík [-] ) , V. Vaněk [-] (57. A. Rychlý [-] ) , P. Šmída [-] , J. Němec [-] , F. Hyrdel [-] (57. D. Cihlář [-] ) , P. Sztefek [-] , P. Zahradník [-] , P. Strakoš [-]

Š. Chlappek [-] - D. Novák [-] , L. Poštulka [-] (46. N. Chotár [-] ) , P. Tannenberger [-] , J. Michalák [-] , D. Lukáš [-] (59. P. Malík [-] ) , M. Burý [-] , J. Voldán [-] , J. Vyletělek [-] , P. Ságner [-] , A. Tvrdý [-] (75. J. Faltys [-] )

ŽK: 84. A. Rychlý , 91. P. Šmída - 77. J. Michalák .
Počet diváků: 73. Rozhodčí: SMETANA Patrik - GODFRYD Vojtěch, JURAJDA David.