Václav Pchálek - Moc rádi bychom potrápili špičku tabulky

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k výhře. Už víte, jakou odměnu budete muset donést klukům do kabiny?
Nejspíš nějakou tu flašku.
Věděl jste o své nominaci a sledoval jste průběh hlasování?
O své nominaci jsem věděl, ale vůbec jsem průběh nesledoval.
Čím jste motivoval své fanoušky, aby pro vás hlasovali?
Asi dobrým výkonem.
V sobotu jste vysoko porazili Hlavnici. S jakou taktikou jste šli do zápasu?
Hrát svůj fotbal a dávat míč rychle od nohy.
Zkuste se ještě k tomuto zápasu vrátit a popsat nám ho?
Tak ze začátku byla Hlavnice nebezpečnější. Poté jsme začali hrát a dostávat se do šancí, které vyústily penaltou na Jeníka (Jan Chryczyk pozn. redakce). Pak se hrál fotbal nahoru dolů, a padly téměř totožné vlastní góly. Ke konci poločasu jsme měli oba s Filipem štěstí a přidali jsme ještě jeden gól. Druhý poločas jsme začali skvěle, krásným gólem Michala. To už jsme vedli 4:1 a bylo v podstatě rozhodnuto. Myslím si, že by byl zápas ještě drama, kdyby Hlavnice proměnila penaltu. To se však nestalo a Hlavnice jako kdyby to už zabalila. Poté jsem přidali ještě dva góly a Hlavnice snížila z přímáku.
Jak sám vy jste byl spokoje se svým výkonem v tomto zápase?
Já byl hlavně rád, že se mi po pár nepovedených zápasech zase daří, ale pořád je co zlepšovat.
Vy sám jste jako rychlý obránce větral obranu hostů a podílel se na jedné asistenci. Jak jste situaci viděl?
Jim (Jan Morisch pozn. redakce) házel aut, já si zběhl z druhé strany hřiště a z mojí nepovedené střely vznikla parádní asistence, ze které Filip zvýšil na 3:1.
Všiml jsem si, že soupeři dělala problém rychlost vašich mladých hráčů. Věděli jste, že to bude na soupeře platit?
Určitě ano, rychlost většinou platí na jakéhokoliv soupeře.
V neděli jedete na hřiště Litultovic. Co myslíte, že by na soupeře mohlo platit?
Určitě rychlost, bojovnost a týmová práce.
Start do jarní sezóny se vám vyvedl. Kam sahají vaše ambice na konci sezóny?
Moc rádi bychom potrápili špičku tabulky.
Koho považujete za největšího favorita za postup?
Slávii nebo Stěbořice
Který zápas v sezóně považujete za nejpovedenější, a na který byste nejraději nejrychleji zapomněl?
Nejpovedenější asi ten proti Hlavnici a nejhorší si nevybavím.
Kdo je ve Vávrovicích největší šprýmař, a kdo dokáže nejvíce tým vyhecovat?
Šprýmařů máme spousta, ale vybral bych Justina (Ondřej Levák pozn. redakce) s ním je pořád veselo a vyhecovat tým umí nejlíp Luboš Banetka.
S kým vám osobně se v týmu hraje nejlépe?
Nejlépe se mi hraje s kluky, se kterýma jsem hrával i v dorostu.
Kariéru jste strávil ve Vávrovicích. Jaká nabídka by musela přijít, abyste změnil dres?
Musela by to být velmi kvalitní soutěž a musel bych ji hrát s alespoň tak dobrou partou jakou máme teď.