HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 12.03.2023

0

17. kolo 1.B třídy skupiny B je u konce a máme pro vás sestavu kola! Padla hromada gólů a svými výkony se blýskli nejen útočníci. Hlasujte o svém favoritovi!

Lukáš Kouba (FK Duchcov) - Svým výkonem v 90 minutách i při penaltovém rozstřelu pomohl Duchcovu doma zvítězit.

Vladimír Gregor (TJ Tatran Podbořany) - Záložník hrající stopera. Držel celý zápas obranu a Podbořany i díky němu nakonec zvítězily na penalty.

Pavel Jenček (FK Chlumčany) - Kapitán Chlumčan. Svými zkušenostmi pomohl zdolat Osek 1:8.

Petr Trhlík (FK Chlumčany) - Nepouštěl Osek do výrazných šancí. Dokonce přispěl k výhře svým gólem.

Petr Nový (SK Strupčice) - Gólem v 52. minutě vlastně rozhodl o výhře hostujících. Přispěl k výsledku 0:3.

Jiří Ročenovič (FK Blažim) - Přestřelku v Ohníči zvládla Blažim. Ročenovič přispěl ze zálohy dvěma góly.

Jakub Polák (FK Chlumčany) - Připsal si nespočet asistencí. Základní kámen středu pole.

Miroslav Longauer (FK Chlumčany) - Proti Oseku se blýskl hattrickem. Patřil mezi nejlepší na hřišti.

Kryštof Turek (TJ Tatran Podbořany) - Gól sice nevstřelil, svým výkonem však všechny přesvědčil o svých kvalitách. Pomohl k výhře na penalty.

Daniel Rulf (FK Blažim) - Hrál v útoku a dvěma góly přispěl k porážce TJ Baník Ohníč.

Tomáš Tykal (TJ Sokol Lenešice) - Lenešice sice prohráli na pokutové kopy, svým hattrickem však držel hostující celek až do poslední chvíle.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.03.2023 12:34 do 15.03.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)