HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

Datum kola: 01.04.2023

0

Máme tu sestavu 16. kola 1.A třídy Pardubického kraje! Kdo zářil? kdo podle vás byl ze všech nejlepší? hlasujte!

Jiří Šauer - Sice pustil jeden gól ale svémi dalšími skvělmi zákroky pomohl k vítězství svého týmu nad Tatenicemi 2:1!

Jakub Rejman  - Kvalitní defenzivní prací pomohl k vítězství svého klubu s čistým kontem vzadu.

Martin Dvořák - Ke kvalitní defenizivní práci přidal také vstřelený gól.

Josef Ježek - Sice jeho tým dostal čtyři góly a prohrál ale Josef Ježek předvedl kvalitní výkon, který obohatil o gól.

Václav Spilko - Vstřelil gól, kterým definitivně rozhodl o vítězstí jeho týmu proti Poličce.

Pavel Drahoš - Střelec uklidňujícího gólu na 2:0 proti Letohradu B.

Zdeněk Marek - Kvalitním defenzivním výkonem pomohl svému týmu k vítězství ve vypjatém derby proti Skutči!

David Filipi  - Jedna z hlavních postav 16. kola 1.A třídy, v zápase proti Poličce dominoval a vstřelil tři góly!

Radek Klíma - Pomohl k vítězství svého týmu dvěma góly po sobě z nichž jeden byl nakonec i vítězný.

Michal Jiráský - Střelec vítězného gólu proti FC Jiskra 2008

Lukáš Mach - Střelec druhého hattricku v tomto kole je z Českých Heřmanic, byl navíc jediný střelec svého týmu a všechny tři góly se mu povedli vstřelit během prvního poločasu v rozmezi 28 minut!

Hlasovat pro hráče můžete od 03.04.2023 16:56 do 05.04.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)