HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2022-2023

Datum kola: 30.04.2023

0

O víkendu se odehrálo 20. kolo okresní soutěže Šumperk. V naší jedenáctce hlasujte o hráče kola, svými hlasy podpořte vašeho favorita. Hlasovat můžete do středy do 12:00.

Poslední dubnový víkend se odehrálo 20. kolo. Nový Malín zvítězil na hřišti Zábřehu "B" a připsal si druhou výhru v řadě. Rezerva Šumperku potvrdila jarní forma a po penaltovém rozstřelu veze výhru z hřiště lídra tabulky Juventusu Mohelnice. Rapotín přestřílel Palonín. Bratrušov na jaře poprvé padl, a to s Petrovem. Dubicko zvítězilo na penalty proti Starému Městu. Loštice "B" doma nestačily na Úsov. Leština doma opět zvítězila, tentokrát proti Jestřebí, a na vedoucí Juventus už tak ztrácí pouze bod.

Brankář - Ondřej Krč, tým SK Petrov-Sobotín. Svým výkonem přispěl k výhře na hřišti rozjetého Bratrušova.

Obránce - Petr Pobucký, tým FC Dubicko. Brankou v posledních minutách poslal zápas do penaltového rozstřelu, ve kterém Dubicko zvítězilo po velkém obratu.

Obránce - Jiří Hobler, tým TJ Sokol Leština. Opět výborný výkon, gólem přispěl k výhře proti Jestřebí a na vedoucí Juventus už tak ztrácí jenom jediný bod.

Obránce - Daniel Janda, tým TJ Sokol Nový Malín. Odvedl dobrý výkon a přispěl tak k výhře proti Zábřehu "B".

Záložník - Jan Podhora, tým Baník Staré Město. Nasázel hattrick v prvním poločase.

Záložník - Marek Novák, tým TJ Sokol Nový Malín. V 93. minutě rozhodl utkání proti Zábřehu právě kapitán týmu.

Záložník - Michal Gargulák, tým SK Petrov-Sobotín. Dvěma góly se podílel na výhře proti Bratrušovu.

Záložník - Tomáš Valenta, tým TJ Jiskra Rapotín "B". Dvěma brankami zařídil vítězství proti Palonínu.

Útočník - Petr Žák, tým TJ Sokol Leština. Vstřelil vítězný gól proti Jestřebí.

Útočník - Stanislav Březina, tým FK Úsov. Dvěma góly se podílel na výhře proti Lošticím "B".

Útočník - David Richter, tým FC Dubicko. Vstřelenou brankou proti Starému Městu odstartoval velký obrat.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.05.2023 10:00 do 03.05.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)