HISENSE SESTAVA KOLA - 2.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

Datum kola: 27.08.2023

0

Ve druhém kole týmy pokračovaly v brankostroji. Brankový průměr se vyšplhal ještě na vyšší hodnotu než v minulém kole a to i přes nedělní celodenní déšť. Obrany se příliš nečinily, a tak se s jednotlivými posty muselo znovu trochu improvizovat.

BRANKÁŘ:

Jan Čermák (Union) – Limitovalo ho zranění, ale i tak předvedl dobré zákroky a držel naděje Unionu na bodový zisk.

OBRANA:

Dumitru Oncea (Černice) – Není povoláním obránce, ale svým způsobem daly jeho góly obraně klid, když domácí poslal do vedení a pak ještě zvyšoval v nastavení na 5:3.

Miroslav Čupalka (Rapid) – Dal dvě branky, tvořil hru a ještě pomáhal obraně s defenzivními úkoly proti mladíkům z Letné.

Dominik Adam (Košutka) – Patří na opačnou polovinu hřiště, ale tam je přetlak. Už minulé kolo byl chválen a svou kvalitu potvrdil dvěma brankami a vytvořenými gólovými šancemi i ve Vochově.

ZÁLOHA:

Jan Mareš (Ledce) – Nejprve využil pěkné akce a přihrávky Hoffmanna ke srovnání a ve druhé půli přidal těsně před koncem pojistku v podobě třetí hostující branky.

Martin Vričan (Slovan) – Byl plný elánu. Chodil si k obráncům pro míče, které neomylně posílal do křídelních prostorů. Byly z toho dvě asistence a hlavně i dvě branky.

Martin Šindelka (Lhota) – V Hradišti byl ve středu hřiště vidět. Hrál s chutí a odměnou mu byla vyrovnávací branka těsně před odchodem do kabin.

Lukáš Kaprál (Chotíkov) – Motor zálohy Chotíkova, který hlavně v první půli diktoval tempo hry.

ÚTOK:

Jan Ledvina (Rapid) – Rapid vedl na Letné v poločase jen o gól, pak ale nastoupil Jan Ledvina a měl prsty ve všech pěti gólech hostů ve druhé půli. Bilance 3+2 mluví za vše.

Jiří Eliášek (Lhota) – Lhotě se ve Hradišti poločas nedařilo výsledkově podle představ, pak ale nastoupil Jiří Eliášek a během deseti minut dal vítězný gól.

Jaroslav Blažejovský (Košutka) – Druhý dvougólový střelec z Košutky, i díky jeho trefám hosté slavili vysoké vítězství.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2023 10:58 do 30.08.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)