HISENSE SESTAVA KOLA - 5.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

Datum kola: 17.09.2023

0

Od pátku na Smíchově až do neděle ve Lhotě a Chotíkově se hrálo další kolo městského přeboru. V sestavě kola můžete vybírat z početného výběru střelců hattricku nebo dvougólových střelců. Nechybí ani brankář s nulou nebo o víkendu těžce překonatelní obránci.

BRANKÁŘ:

Michal Riška (Lhota) – Podržel Lhotu důležitými zákroky v souboji s Unionem a hlavně jako jediný tento víkend udržel nulu.

OBRANA:

Petr Domin (Letná) – Pracoval dobře v obraně a nedovolil společně s kolegy domácí z Roudné takřka nic. Dvě branky inkasovali až za rozhodnutého stavu

Matěj Klimeš (Rapid) – Obrana Rapidu inkasovala jen jednou a ještě k tomu trefil důležitý gól na 1:3.

Vojtěch Kabát (Ledce) – Šel příkladem svou bojovností a zarputilostí. Pomáhal s hrou dozadu při početním oslabení.

ZÁLOHA:

Marek Paul (Lhota) – Vrátil se po nějaké době zpátky do Lhoty a hned si připsal vítěznou branku.

Tomáš Křen (Vochov) – Zastoupil absentujícího Vyletu a dal dvě branky.

Václav Kučera (Košutka) – Další třígólový střelec, který se sám postaral o tři body pro Košutku.

Josef Kadlec (Rapid) – Dorazil Litice hattrickem za čtyři minuty.

ÚTOK:

Jaroslav Kreuzman (Lhota) – Díky jeho dvěma brankám Černice dlouho živily naději na vítězství.

David Kalaš (Union) – Přesunul se na z obrany do útoku a hned vstřelil dvě branky.

Vít Skalský (Letná) – V prvním poločase vstřelil hattrick během deseti minut a rozhodl o výhře Letné.

Hlasovat pro hráče můžete od 19.09.2023 09:13 do 20.09.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)