HISENSE SESTAVA KOLA - 19.kolo Divize D, 2023-2024

Datum kola: 31.03.2024

0

Zápasy 19. kola divize D jsou minulostí, a tak jsme sestavili ideální jedenáctku kola. V sestavě kola můžete hlasovat pro svého favorita, jenž by se měl stát hráčem kola! Posílat hlasy můžete do středečního odpoledne.

Brankář:

David Leška (Pelhřimov) - Vynuloval střelce Polné a zajistil tak svému týmu tři body.

Obránci:

Tomáš Kovařík (Břeclav) - Tento netradiční střelec se postaral o dvě branky svého týmu při výhře 4:1 nad Humpolcem. Z pozice obránce se jedná o skvělý počin, navíc i do defenzivy byl výborný.

Lukáš Rajtmajer (Pelhřimov) - V závěrečných minutách dokonale zastoupil brankáře Lešku a zajistil svému týmu tři body.

Vojtěch Červík (Líšeň B) - I jeho výkon přispěl k tomu, že Líšeň proti Velkému Meziříčí udržela čisté konto.

Záložníci:

Jakub Pavlas (Havlíčkův Brod) - v 77. minutě svůj tým poslal do vedení, náskok ale Havlíčkův Brod neudržel.

Marko Totka (Lanžhot) - Odehrál výborný zápas, když tým těžil z jeho nápaditých přihrávek. Navíc byl v roli nahravače u obou branek svého týmu.

Michal Niederle (Pelhřimov) - Opravdu netradičně rozhodl utkání s Polnou, když se trefil přímo z rohového kopu.

Tomáš Bílek (Líšeň B) - Přidal pojistku v duelu s Velkým Meziříčím a definitivně tak rozhodl utkání.

Jiří Meruňka (Speřice) - V důležitém utkání vstřelil jedinou branku a rozhodl o výhře Speřic nad Starou Říší.

Útočníci:

Richard Novotný (Velká Bíteš) - Dvě branky v jednom zápase se nepodaří vstřelit každý den. A tak i když Velká Bíteš nakonec podlehla Ždírci, Richard Novotný si nominaci do sestavy kola zasloužil.

Matěj Vopršal (Ždírec nad Doubravou) - Zvýšil vedení svého týmu na dvě branky a nakonec vstřelil vítěznou branku zápasu.

Hlasovat pro hráče můžete od 31.03.2024 23:54 do 03.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)