HISENSE SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Datum kola: 31.03.2024

0

Hlasujte pro nejlepší hráče 18.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

David Kožurik (Pátek) - Zvládnul několik důležitých zákroků, kterými podržel svůj tým a čistým kontem přispěl k zisku třech bodů.

Kryštof Pikner (Pečky) - Kvalitním výkonem pomohl Pečkám udržet čisté konto na hřišti lídra soutěže.

Ondřej Puk (Pátek) - Bylo ho plné hřiště. Vyhrával jeden souboj za druhým. Má velkou zásluhu na čistém kontu a to hrál i se zraněním.

Jan Pikner (Pečky) - Další obránce Peček, který se podílel na zisku cenného bodu ze hřiště lídra tabulky.

Štěpán Pena (Velim) - Při výhře na hřišti Vykáně byl na hřišti celých devadesát minut. Trenér Velimi jeho výkon vyzdvihl a nominoval ho do sestavy kola.

Pavel Pařízek (Jíkev) - Otevřel skóre utkání a proměněnou penaltou přidal rozhodující trefu.

Martin Škarecký (Rožďalovice) - Zkušený hráč vstřelil dvě branky a pomohl tím Rožďalovicím k prvním jarním bodům.

Lukáš Blaščok (Plaňany) - Jednu branku vstřelil a jednu připravil. Výrazně se podílel na vítězství Plaňan.

Maroš Klimpl (Jíkev) - Jeden z nejzkušenějších hráčů soutěže dokázal vstřelit v Býchorech dvě branky a Jíkev i díky jeho brankám může dál stíhat první Městec Králové.

Filip Vavroušek (Semice) - Velice dobrým výkonem a vstřeleným hattrickem pomohl Semicím vyhrát v Sadské.

Pavel Vyhnal (Vykáň) - Vykáň sice prohrála doma s Velimí, ale díky jeho dvěma trefám sahala po bodech do poslední minuty.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.04.2024 19:58 do 03.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)