SESTAVA KOLA - 16.kolo Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 09.04.2016

0

16. kolo máme za sebou, pojďme se podívat kdo se probojoval do sestavy kola !!!

Ondřej Pospíšil (Č. Pečky) - podržel svůj tým, který vyhrál 4-1 proti Starému Kolínu

Ondřej Pšenský (FK Štítarský SK) - důrazný obránce v utkání s prvními Žiželicemi, i díky němu se tak Štítary staly prvním týmem odkud si Žiželice neodvezly všechny body

Petr Bláha (Nebovidy) - stavební pilíř obrany, svým výkonem pomohl ke 3. výhře v jarní části

Jakub Kovařík (Čechie Veltruby) - v utkání s Novou Vsí hasil akce domácích a nedovolil dát domácím další gól i proto si Veltruby odvezly výhru 2-4

Tomáš Podnecký (Č. Pečky) - v utkání ze své pozice záložníka určoval tempo hry a při domácím vítězství 4-2 jeden gól sám dal

Jan Březina (N. Ves) - z týmu domácích byl nejvýraznějším hráčem, na gól nahrál a své spoluhráče dostával do salších šancí, bohužel to na Veltruby nestačilo

Jakub Krupička (Nebovidy) - dvěma góly přispěl k výhře 4-2 nad Třemi Dvory

Jan Pfeifer (Hradištko) - vytvářel šance pro spoluhráče a sám jeden gól dal , výhra 2-5 ve Vrbové Lhotě

Ondřej Liška (Veltruby) - s dvěma góly byl důležitou postavou při výhře 2-4 v Nové Vsi

David Sýkora (Týnec n. Labem) - v utkání s Volárnou v 86. minutě svým druhým gólem v utkání vystelil bod za remízu a možnost získání dalšího v penaltách, tam už buhužel Týnec takové štěstí neměl

Jiří Zábraha (Čechie Veltruby) - dlouholetá opora Veltrub, proti Nové Vsi uzavřel skóre svým gólem na 2-4 v 86. minutě

Hlasovat pro hráče můžete od 11.04.2016 12:00 do 13.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)