SESTAVA KOLA - 1.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 08.08.2015

0

V prvním kole nového ročníku krajského přeboru Plzeňského kraje jsme mohli vidět několik kvalitních individuálních i týmových výkonů, proto nebylo lehké vybrat jen 11 hráčů. Koho zvolíte jako hráčem tohoto kola? Můžete hlasovat až do středečního poledne!

BRANKÁŘ

Marek Kračmer - Střážce lhotské svatyně sice dvakrát inkasoval, ve druhém poločase ovšem několikrát vychytal holýšovské borce a udržel tak pro Lhotu cennou remízu

OBRÁNCI

Ondřej Skrbek - Levý bek nováčka ze Sušice předvedl velmi poctivý výkon, své si odbránil a několikrát nebezpečně podpořil útok

Martin Kalný - Navrátilec do sestavy Sušice, který dva roky laboroval se zraněným kotníkem, naskočil na post stopera v zápase s Rozvadovem a jeho proměněná penalta nakonec znamenala vítězný gól

Libor Rada - Slavia sice podlehla vysoko Přešticím, bez obránce ročníku 1975 by ovšem výsledek mohl vypadat pro hosty ještě mnohem hůř, asistenci si navíc připsal u jediného vejprnického gólu

ZÁLOŽNÍCÍ

Jiří Lauko - Byl to on, kdo dirigoval hru v prvním poločase, ve kterém Zruč neproměnila tři gólové šance. Ve druhém poločase navíc poctivě bránil

Miroslav Černohorský - Středopolař Holýšova ve druhém poločase vytvořil výbornou příležitost pro spoluhráče, navíc sám proměnil rozhodující penaltu v rozstřelu

Jiří Hrdlička - Defenzivní záložník Lhoty hrál náramně, z penalty snížil na 2:1 a po zbytek zápasu čistil prostor před vápnem a rozbíjel útoky soupeře

Milan Bouc - Halv z Přeštic dokázal tvořít hru v zápase, ve kterém jeho tým vyhrál vysoko 4:1 a mimochodem si připsal asistenci na vítězný gól

ÚTOČNÍCI

Michal Černý - Úchvatné sólo předvedl teprve dvaadvacetiletý útočník Rokycan v zápase se Zručí a dostal tak svůj tým do vedení 1:0

Michal Pinc - Sniper Horšovského Týnu jednu branku sám vstřelit, u ostatních bojoval, rval se o každý míč a ukázal se jako správný srdcař

Radek Kočí - Útočník Sušice je jediným dvougólovým střelcem tohoto kola a po právu tak vede prozatimní tabulku o krále střelců

Hlasovat pro hráče můžete od 10.08.2015 12:00 do 12.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)