SESTAVA KOLA - 2.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 16.08.2015

0

I druhé kolo nabídlo množství kvalitních výkonů, pro kterého z hráčů budete hlasovat vy?

Brankář Náchoda František Baláž si v utkání proti Rychnovu připsal několik důležitých zákroků a podržel svůj tým při výhře 1:2.

Obránce Broumova Lukáš Beran zažil rozporuplný zápas, nejdříve poslal svůj tým do vedení, o pár minut později si ale vstřelil smolný vlastní gól.

Jan Winkler se v zápase Týniště proti Dobrušce postaral o vyrovnání, když se v 79. minutě prosadil hlavičkou téměř z nulového úhlu.

Obránce Dobrušky Lukáš Žid zařídil dobrý vstup svého týmu do druhé půle, když brankou ze 49. minuty srovnal na 1:1.

Záložník Nového Města Adam Lelek zařídil vyrovnávající branku v zápase proti Provodovu, když jeho střela z přímého kopu skončila až za zády provodovského brankáře.

Cidlina odehrála na hřišti Trutnova povedený zápas, na kterém se jednou brankou podílel i František Klíma

Vysoká na svém hřišti hostila Kostelec a definitivní klid do vlastních řad při výhře 2:0 přinesl brankou z 85. minuty Jan Podlipný.

Náchodský Martin Malý předvedl v zápase proti Rychnovu velmi dobrý výkon, který dvěma góly otočil vývoj zápasu s Rychnovem.

Útočník Cidliny Jiří Dítě dvěma brankami v rozmezí 6 minut nasměroval mládežnický klub k výhře v Trutnově 0:3.

Tomáš Martínek z Červeného Kostelce se výrazně podílel na výhře proti Chlumci. Kostelecký útočník se do statistik zapsal jednou brankou a dvěma gólovými přihrávkami.

Jiří Kořínek neztratil po prvním kole, kdy nasázel čtyři branky do sítě Provodova, nic ze svého gólového apettitu a potvrdil to i proti hradecké Slavii, kterou pokořil dvěma góly.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)