SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Datum kola: 28.05.2022

0

25. kolo je za námi a my vám jako vždy přinášíme výběr hráčů, kteří o víkendu podali ty nejlepší výkony! Hlasujte o HRÁČE KOLA, se kterým se poté tradičně můžete těšit na zajímavý rozhovor!

Vojtěch Klíma (SK Bakov) - Za stavu 6:1 pro soupeře nastoupil do druhého poločasu a neinkasoval už žádnou další branku. I díky němu Bakov prohrál "jen" o tři branky.

Richard Culek (FK Kralupy 1901) - Jako obvykle skvělý a zkušený výkon, za naprosto rozhodnutého stavu makal do poslední minuty.

Jaroslav Jindřich (SK Slavia Velký Borek) - Řídil obranu Velkého Borku a navíc vstřelil úvodní gól zápasu.

Tomáš Krajník (SK Slavia Velký Borek) - Makal dozadu i dopředu a neprohrál jediný souboj. Bezchybný výkon.

Dominik Zdržálek (FK Kralupy 1901) - Čtyřmi góly a třemi asistencemi má veliký podíl na vysoké výhře svého týmu nad Líbeznicemi.

Ondřej Hrdina (AFK Libčice) - Utkání proti Radonicím odehrál na nezvyklém postu středního záložníka a své nové pozice se zhostil parádně. Řídil hru Libčic a vstřelil jediný a zárověň rozhodující gól zápasu.

Marek Moravský (FK Slavoj Stará Boleslav) - Všechny balóny v utkání proti Bakovu chodily přes něj. Nezkazil jedinou přihrávku a distribuoval balóny dopředu.

Daniel Krulich (FK Slavoj Stará Boleslav) - Čtyřmi góly naprosto ovládl utkání proti Bakovu.

Ladislav Hlaváček (SK Kosmonosy "B") - I přesto, že Kosmonosy na půdě Lužce prohrály, vstřeleným hattrickem držel naděje svého týmu na bodový zisk do poslední minuty.

Daniel Černý (SKK Hovorčovice) - Parádním gólem z přímého kopu v závěru utkání vystřelil Hovorčovicím výhru nad velvarskou rezervou.

Vojtěch Sušír (TJ AFK Eletis Lužec nad Vltavou) - Hattrickem zařídil svému týmu drahocenné tři body proti B-týmu Kosmonos.

Hlasovat pro hráče můžete od 30.05.2022 22:26 do 01.06.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)