SESTAVA KOLA - 13.kolo Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 15.08.2015

0

Představujeme sestavu 13. kola ( 1. hraného). Převahu v ní mají hráči TJ Krásný Dvůr, kteří v domácém utkání deklasovali soupeře ze Slavětína 10:1. V sestavě nechybí "snajpr" kola Josef Kohout z TJ Blatno, který na začátku soutěže nastřílel Výškovu 5 branek!!

Brankář:        Jan Gucký                 TJ Spartak Lubenec

V zápase spolehlivý, podržel mužstvo zvláště v 1. poločase.

Obránce:        Francis Elias              TJ Žíželice

Měl velký podíl na vítězství domácích. Úspěšně zabránil několika útokům soupeře.

Obránce:        Marian Hrouda        TJ Krásný Dvůr

Sehrál velmi dobré utkání, hrál velmi dobře pozičně, dirigoval domácí obranu.

Obránce:        Richard Šiška           SK Cítoliby

Ačkoliv nastoupil do zápasu až v 70. minutě, tak hrál velmi aktivně a minutu před koncem utkání dokonce vstřelil branku.

Záložník:        Lukáš Kožíšek          TJ Spartak Lubenec

Ač sehrál pouze poločas, svým příchodem  a výkonem stmelil hru domácích, vstřelil dvě branky. Zvláště ta provní byle „exligová.“

Záložník:        Václav Kotrc             TJ Krásný Dvůr

Zad obrou práci ve  střední záloze mnoho naběhaných metrů tam i zpět. Prosadil se i do několika samostatných akci ,které bohužel neproměnil.

Záložník:        Libor Klíč                  FK Vroutek „B“

Nováček soutěže doma prohrál, ale hráč podal velmi kvalitní výkon a zabránil hostům dát více branek.

Záložník:        Ladislav Seman        TJ Žíželice

Hrál aktivně a pozičně. Zakládal úspěšné protiútoky domácích.

Útočník:         Josef Kohout             TJ Blatno

Za střelecký koncert proti Výškovu. Vstřelil 5 branek!

Útočník:         Milan Hrbík              TJ Krásný Dvůr

Za vstřelené 3  branky v zápase.

Útočník:         Michal Lesňák          TJ Krásný Dvůr

Ukázal ,že letní přípravu vůbec nepodcenil. Svoji rychlostí a včasným napadáním dělal obráncům soupeře nemalé starosti. Vstřelil i dvě pěkné branky a na další ještě nahrál.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)