6.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

Hlavnice jede dále na vítězné vlně

83. O. Bedrich - 10. J. Wollner , 24. D. Liška , 27. D. Liška , 67. D. Liška , 74. P. Haas
0

Hlavnice s přehledem zvítězila v Kobeřicích.

Nováček z Hlavnice zavítal na hřiště trápících se Kobeřic. Po celý zápas byla Hlavnice lepším týmem . Do vedení šla Hlavnice  už v 10. minutě, když se přímý kop odrazil k Janu Wollnerovi, který si zpracoval míč a nekompromisně ho poslal za záda bránkaře Daniela Stoklasy - 0:1. Ve 24. minutě proměnil zkušeně svůj samostatný nájezd hlavnický forvard David Liška - 0:2.  O tři minuty později vyslal Tomáš Kukol do české uličky Davida Lišku a ten byl opět neomylný - 0:3.  V dalších hostujících šancích zaváhali David Liška a Zbyněk Vrána. Kobeřice si vypracovaly pouze jednu šanci, ale Robin Náhlík v ní selhal.

Ani ve druhé částí se obraz hry příliš nezměnil. Hlavnice nadále diktovala tempo hry. Její náskok navýšil v 67. minutě po přihrávce Jana Wollnera David Liška, který tak zkompletoval hattrick - 0:4. Kobeřice pak zahodily velkou šanci Vojtěchem Malchárkem. V 79. minutě rozesmutnil domácí fandy po páté po rohovém kopu Pavel Haas - 0:5.  Sedm minut před koncem zaznamenaly Kobeřice čestný úspěch, když se za záda brankáře Petra Gebauera trefil Ondřej Bedrich - 1:5. Hlavnice pak zkušeně dokráčela k vítězstvím a posunula se do čela tabulky.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák ( vedoucí týmu): Jsem zklamaný, protože můj tip nevyšel

Družba Hlavnice
David Nowický ( trenér): Vyhráli jsme zcela zaslouženě. Domácí si nevypracovali ani jednu tutovku.

D. Stoklasa [-] (46. J. Stříbný [-] ) - D. Mrva [-] (63. J. Bitomský [-] ) , A. Oberherr [-] (72. J. Bečica [-] ) , L. Mrva [-] , L. Jašek [-] - M. Havranke [-] , O. Bedrich [-] - R. Náhlík [-] (30. Š. Konečný [-] ) , P. Hlawenka [-] , J. Návrat [-] - V. Malchárek [-]

P. Gebauer [-] - P. Elbl [-] , P. Martinček [-] , L. Kirschner [-] , D. Liška [-] (80. D. Lukáš [-] ) , Z. Vrána [-] , T. Kukol [-] , J. Wollner [-] (68. J. Lukáš [-] ) , D. Hendrych [-] , P. Haas [-] , D. Ochrana [-]

ŽK: 42. T. Kukol , 79. J. Wollner .
Hráči zápasu: V. Malchárek - D. Liška .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - HRUBÝ Heinz, LODŇÁNEK Lukáš (N).