KOPPERBERG Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Háj B - Opabrum 15:3 (10:1) 21.04. 16:00 -
Slavkov B - Žimrovice 5:0 (3:0) 06.04. 15:30 -
Těškovice - Vávrovice 3:3 (0:0) 21.10. 14:30 -
Bohuslavice - Jakartovice 7:1 (3:0) 08.10. 15:00 -
Bolatice B - Strahovice B 7:2 (5:0) 23.09. 15:30 -
Štěpánkovice B - Hněvošice 2:3 (1:2) 09.09. 16:00 -
Bohuslavice - Březová 3:3 (1:3) 27.08. 16:00 -
Šilheřovice B - Hněvošice 0:0 (0:0) 26.08. 15:30 -
Bělá - Darkovičky B 4:2 (4:1) 04.06. 16:00 -
Sudice - Štěpánkovice B 6:2 (3:2) 21.05. 17:00 -
Dobroslavice - Komárov 2:1 (0:1) 06.05. 16:00 -
Skřipov - Dobroslavice 2:4 (1:2) 15.04. 16:00 -
Sudice - Závada 7:1 (3:1) 09.04. 15:30 -
Chuchelná - Stěbořice 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Vávrovice B - Palhanec 0:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Šilheřovice B - Bolatice B 3:2 (3:1) 15.10. 15:00 -
Háj B - Raduň 6:2 (2:0) 11.09. 16:00 -
Vřesina - Kylešovice 9:1 (5:1) 19.06. 15:00 -
Darkovičky B - Kobeřice B 4:2 (1:1) 22.05. 16:30 -
Jakartovice - Komárov 2:3 (1:2) 21.05. 15:00 -
Darkovičky B - Šilheřovice B 6:1 (3:1) 08.05. 16:30 -
Kozmice B - Bělá 2:3 (2:2) 09.04. 15:30 -
Šilheřovice B - Strahovice B 6:2 (4:2) 09.04. 13:15 -
H.Lhota - Budišovice 1:6 (1:1) 23.10. 14:30 -
P. Polom B - Hradec B 1:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Darkovičky B - Sudice 3:3 (0:1) 10.10. 15:00 -
Hněvošice - Kozmice B 1:1 (1:0) 05.09. 16:00 -
Vřesina - Jakartovice 1:2 (1:1) 29.08. 15:00 -
Darkovičky B - D.Benešov B 1:4 (1:1) 03.10. 15:30 -
Komárov - Melč 2:3 (1:3) 27.09. 16:00 -
Bělá - Hať B 6:3 (2:2) 23.08. 16:00 -
Těškovice - Píšť 1:3 (0:2) 09.11. 13:30 -
Chuchelná B - Šilheřovice B 2:5 (0:1) 28.10. 13:00 -
Brumovice - Slavkov B 6:3 (2:2) 26.10. 14:00 -
Těškovice - Stěbořice 4:3 (1:0) 19.10. 14:00 -
H.Lhota - Skřipov 5:1 (1:1) 12.10. 15:00 -
Píšť - Březová 5:2 (1:1) 06.10. 15:00 -
Litultovice - Jakartovice 4:4 (1:3) 08.09. 16:00 -
Brumovice - Radkov 6:1 (2:0) 16.06. 15:00 -
Vřesina - Píšť 0:3 (0:1) 02.06. 15:00 -
Hať B - D.Benešov B 2:3 (2:1) 01.06. 17:00 -
Štítina - Těškovice 2:1 (1:1) 12.05. 16:30 -
Dobroslavice - Stěbořice 1:2 (0:0) 20.04. 16:00 -
Darkovičky B - D.Benešov B 0:6 (0:5) 14.04. 16:00 -
Kozmice B - Hať B 2:1 (1:1) 13.04. 16:00 -
H.Lhota - Komárov 1:1 (0:0) 06.04. 15:30 -
D.Benešov B - Kozmice B 3:2 (1:0) 24.03. 15:00 -
Oldřišov B - Raduň 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Služovice - Hlavnice 3:4 (2:1) 28.10. 14:00 -
Heřmanice - Vávrovice B 3:1 (1:1) 20.10. 14:00