Rother zajistil výhru Služovic dvěma góly

0

Vše podstatné se stalo ve druhém poločase. Služovice se ujaly vedení. Domácí Benešov záhy srovnal. Služovice výhru pak vybojovaly dvě minuty před koncem.

Dolní Benešov na svém hřišti přivítal Služovice, které zatím v sezóně nepředvádějí dvakrát přesvědčivé výkony. V první poločase byla opticky lepším týmem domácí družina z Dolního Benešova. Hned v úvodu si na rohový kop Lukáš Stříbného naběhl domácí trenér Richard Husovský. Jeho hlavičku směřující do sítě vykopl z brankové čáry Jiří Polák. V 15. minutě střelu Patrika Ference spolehlivě kryl domácí brankář Jan Kozel. Na druhé straně hlavička Aleše Baránka šla těsně nad. V 25. minutě střela Jaroslava Černého šla jen doprostřed branky. V závěru poločasu služovický Jiří Gletník napálil svůj projektyl z dvacetipěti metrů těsně nad.

Ve druhém poločase se diváci dočkali i vstřelené branky. O něco lepším týmem byly hostující Služovice. Hned zkraje poločasu střela Černého jen těsně minula domácí branku. V 51. minutě zahrával služovický Tomáš Lasák přímý kop a Adam Rother propálil úplně vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Následovaly hlavičky Jan Vavřínka a Radka Bastla, které minuly služovickou klec. V 55. minutě svůj gólový zářez Rother nezopakoval, protože mířil nad. V 57. minutě Benešov vyrovnal, když centr Michala Večerka našel na zadní tyči Richarda Husovského, který přetlačil služovického brankáře Skaliňského - 1:1. Pak se hrála kopaná nahoru dolů. Sve střely neusměrnily za brankovou čáru služovický Rother, a ani benešovský Večerek. Rozhodující okamžik přišel dvě minuty před koncem, když Martin Kostřiba našel Adama Rothera, který hostům zajistil tři body - 1:2.

FC Dolní Benešov B
Richard Husovský (hrající trenér): V prvním dějství jsme byli lepším týmem, a měli asi dvě šance. Ve druhém už byly lepší Služovice.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí mužstva): Vyrovnaný, vyhecovaný zápas. Ve druhé půli jsme měli více šancí a vyhráli jsme zaslouženě.

J. Kozel [-] - L. Stříbný [-] , R. Husovský [-] , P. Lokoč [-] (3. A. Baránek [-] ) , M. Večerek [-] , M. Spruch [-] , A. Urban [-] (46. T. Glogar [-] ) , R. Bastl [-] , J. Reichel [-] (83. T. Miketa [-] ) , M. Vaculík [-] , J. Janovský [-] (46. J. Vavřínek [-] )

P. Skaliňski [-] - J. Polák [-] , P. Kriebel [-] , A. Ciminga [-] , M. Polhoš [-] - M. Kostřiba [-] , A. Lasák [-] (57. M. Brzezny [-] ) , P. Ferenc [-] (32. A. Rother [-] ) , M. Wójcicki [-] (46. T. Lasák [-] ) - J. Gletník [-] (73. D. Vitásek [-] ) , J. Černý [-]

ŽK: 61. J. Vavřínek , 65. J. Reichel - 33. A. Rother .
Hráči zápasu: M. Večerek - A. Rother .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: PUFFLER Jan - BÝMA Jakub (N), MATONOHA Petr (N).