12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Plichta? Spokojenější jsou asi v Heřmanově

0

Horní Podluží ztratilo v utkání dvakrát své vedení.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Podluží bylo aktivnější

Do Horního Podluží dorazil Heřmanov. Oba celky na tom byly v tabulce podobně, mírným favoritem byla Čechie, která je doma přeci jen silnější.

Po několika závarových situacích na obou stranách udeřili domácí ve 28.minutě , když Pospíchal vyběhnul na hranici velkého vápna, ale míče se zmocnil Bandas a obloučkem přes všechny obránce Heřmanova otevřel skóre 1:0. O tři minuty později bylo srovnáno po pěkném přistrčení Majera na rozběhnutého Váňu, který placírou podél Hoffmanna srovnal na 1:1.

Hosté, kteří byli v prvním poločase pasivnějším týmem, vytěžili z minima maximum.

Heřmanov dokázal i podruhé srovnat

Po obrátce šlo do vedení opět Horní Podluží. V 56.minutě heřmanovští beci včas neodehráli míč do bezpečného prostoru, k míči se dostal Hermann a dorazil míč z malého vápna do sítě - 2:1.

Hosté se dočkali vyrovnání v 74 .minutě po dlouhém a přesném pasu Rojka na Znamínka, který se zbavil beka a prostřelil Hoffmanna - 2:2. Do konce základní hrací doby se už stav nezměnil. O vítěze a majiteli dvou bodů musely rozhodnout penalty.

Druhý bod zůstal v Horním Podluží

V penaltách měl více štěstí domácí celek, který nakonec vyhrál 4:3 a bral z utkání dva body.

Podzim zakončí Heřmanov doma proti Tisé, Horní Podluží hraje o víkendu v Přestanově.

TJ Čechie Horní Podluží
Martin Petružálek, trenér Čechie Horní Podluží: "Zápas jsme měli víceméně pod kontrolou. Heřmanov, který má zřejmě dost hráčů zraněných, nebyl týmem, který by se tlačil dopředu. Přesto dokázal využít dvou našich chyb a odvezl si bod, se kterým asi moc nepočítal. Mě ani nemrzí, že jsme neproměnili pár tutovek, ale že se někteří naši hráči ke konci utkání nechovali jako spoluhráči což byla škoda, protože jsme nehráli špatný fotbal."

TJ Heřmanov
František David, vedoucí TJ Heřmanov: Hrálo se mrazivého počasí, ale před slušnou návštěvou. Dvakrát jsme prohrávali, ale vždy jsme srovnali krok. Na tvrdší hře z obou stran se projevilo několik neodpískaných faulů. S bodem jsme spokojeni."

J. Hoffmann [-] - M. Vavrinec [-] (46. M. Fučík [-] ) , J. Galata [-] , M. Bulejko [-] , M. Boštík [-] (61. M. Bužík [-] ) , P. Bandas [-] , J. Chaloupecký [-] (46. T. Kovač [-] ) , A. Kalista [-] , V. Riedel [-] , D. Hermann [-] , L. Peleška [-]