26.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Chlumec zaskočil Vysokou

0

Vysoká nad Labem hostila na svém hřišti o záchranu bojující tým Chlumce. Tři body nakonec překvapivě brali hosté.

Hráči Chlumce rozhodně boje o setrvání v Krajském přeboru nevzdávají, což názorně demonstrovali už v 8. minutě je poslal do vedení obránce David Jelínek. V dalším průběhu se hrálo vyrovnané a bojovné utkání, nespokojení mohli být domací, kterým nebyla pro ofsajd sporně neuznána branka. Hosté tak nadále drželi nadějný, ale těsný náskok před kvalitním soupeřem. K cennému bodovému skalpu přiblížil Chlumec v 65. minutě útočník Jakub Veselský a uklidňující třetí pojistku přidal v 78. minutě Jakub Jelínek. Domácím hráčům Vysoké se celý zápas nedařilo využít a proměnit své šance, a tak se jediným úspěšným střelcem stal v 82. minutě útočník Vojtěch Bělka. Jeho branka ale přišla příliš pozdě, a tak znamenala jen kosmetickou úpravu na konečném skóre 1:3.