16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Přibyslavice B si nakonec veze z Domamily porážku

72. Z. Soukup (p.) , 79. Z. Soukup - 24. P. Vejmělek
0

Domamil po třech vyhraných zápasech v řadě doma s Přibyslavicí B navázala i čtvrtý vítězný korálek

Hosté jednou udeřili

Domamil po překvapivé výhře v Šebkovicích zaznamenala již třetí výhru po sobě a dostala se do kontaktu s několika týmy před ní. Domamil konečně v minulém domácím zápase vyhrála a na to také chtěli hráči opět navázat. Na podzim si Domamil přivezla z Přibyslavic vysokou výhru 4:1. Domácí se za solidního fotbalového počasí chtěli svým divákům ukázat v tom nejlepším světle a snažili se tak vstřelit úvodní branku. Jenže naopak to byli pozorní hosté, kteří udeřili ve 24. minutě, kdy rozvlnil síť za zády Pavla Polendy Petr Vejmělek -0:1. Domácí tým se snažil o vyrovnání, ale do poločasu se jim to již nepodařilo.

Domácí zvládli obrat

Domácí tým nastoupil do druhého poločasu s odhodláním otočit výsledek utkání, což se mu dlouho nedařilo. Až v 72. minutě si domácí vykoledovali penaltu, kterou proměnil střelec posledních zápasů Zdeněk Soukup -1:1. V 79. minutě pak navíc rozjásal sedmdesát domácích fanoušků svou druhou trefou Zdeněk Soukup a zajistil svému týmu další výhru -2:1.

TJ Sokol Domamil
Břínek Oldřich, předseda: První půle byla vyrovnaná. Ve druhé už byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

P. Polenda [-] - R. Menčík [-] , P. Brus [-] , M. Kovář [-] (82. T. Soukup [-] ) , Z. Soukup [-] (90. J. Vyplašil [-] ) , J. Růžička [-] , P. Šabatka [-] , P. Kovář [-] (78. B. Schlápota [-] ) , T. Vyskot [-] , M. Dvořák [-] , P. Šabatka [-]

TJ Sokol Přibyslavice B
L. Vejmělek [-] - J. Pojer [-] , M. Picmaus [-] , R. John [-] (65. D. Ježek [-] ) , M. Kejnovský [-] (88. J. Škarvada [-] ) - P. Mícek [-] , T. Kuthan [-] , P. Masopust [-] , J. Karafiát [-] - J. Packa [-] (88. P. Račák [-] ) , P. Vejmělek [-]

ŽK: 40. M. Dvořák , 86. Z. Soukup - 55. M. Kejnovský , 73. M. Picmaus .
Hráči zápasu: R. Menčík .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KAŇKA Josef - BŘINEK Oldřich (N), ŠPINKA Václav (N).