24.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Duchcov si uřízl další ostudu

3. P. Tuháček , 14. D. Lenrt , 20. K. Patka , 28. M. Pácl , 35. D. Lenrt , 36. A. Bezemek , 51. P. Tuháček , 53. D. Lenrt , 56. K. Patka , 64. T. Hrdý
0

V Křešicích se odehrál zápas, který vejde do historických kronik jako úplně zbytečný.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Duchcov přijel v devíti

Křešice přivítaly na domácím hřišti Duchcov. Poslední tým tabulky měl velké problémy se sestavou, jelikož dorazil pouze v devíti. Navíc musel v poli nastoupit brankář Patrik Podolský. Na podzim pak Křešice vyhrály v Duchcově 2:0.

Scénař utkání byl zcela jasný. Křešice, které hrály na půl plynu, jasně kralovaly. Skóre otevřel ve 3. minutě Patrik Tuháček - 1:0. Ve 14. minutě přidal druhou branku Dominik Lenrt - 2:0.

Křešice postrádaly nejlepšího střelce Jiřího Lepiče. Ale to opravdu nehrálo žádnou roli. Ve 20. minutě totiž Karel Patka zvýšil na 3:0. Zápas o ničem pokračoval. V 28. minutě se prosadil Milan Pácl - 4:0.

V 35. minutě se podruhé v utkání trefil Dominik Lenrt - 5:0. Na poločasových 6:0 pak uzavřel v 36. minutě Aleš Bezemek.

Utkání se nedohrálo do konce

Po změně stran se pokračovalo pouhých 20 minut. Pak sudí utkání předčasně ukončil, výsledek bycl zachován.

Nebohý Duchcov inkasoval ještě čtyřikrát. V 51. minutě se trefil Patrik Tuháček - 7:0. V 53. minutě dokonal hattrick Dominik Lenrt - 8:0. Za tři minuty se trefil Karel Patka - 9:0. A desátou trefu si připsal v 64. minutě stoper Tomáš Hrdý - 10:0.

Pak byl zápas ukončen. Bohužel toto utkání fotbalu jako takovému vůbec nepomohlo. Spíše naopak.

Křešice jsou sedmé a řádně si vylepšily skóre. V dalším kole doma hostí Libochovice. Duchcov je samozřejmě poslední, v dalším kole doma hostí Českou Kamenici.

FK Křešice
Luboš Pekárek, vedoucí FK Křešice: "Tady není co hodnotit. Opravdu. Byl to zbytečný zápas, Duchcov tady logicky nic nepředvedl. Tohle nemělo s fotbalem nic společného."