16.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

Datyně doma přehrály Čeladnou

22. T. Kodenko , 49. R. Bilas , 71. R. Bilas - 16. O. Chýlek , 67. V. Čáp
0

Tým Dolní Datyně doma přehrál tým Čeladné výsledkem 3:2.

První šance v utkání přišla ve 12. minutě, kdy Bláha šachuje obranu, jeho střelu brankář ale vyráží. V 16. minutě Machanec zachytává přihrávku, posílá dál Čápovi a ten vybízí Chýlka po lajně a ten podél gólmana posílá míč do sítě - 1:0. Šance ve 22. minutě končí střelou nad břevnem. Domácí posílají míč za obranu a Kodenko hlavou vyrovnává na - 1:1. Domácí v úvodu druhého poločasu získávají míč a René Bilas střelou překonává Valigůru - 2:1. V 67. minutě Řehák vyhrává souboj, prodlužuje míč hlavou na Čápa a ten střílí a nešťastný gól tečuje do vlastní sítě Neuman - 2:2. V 71. minutě domácí střílí na bránu, Valigůra míč nevidí a ten se ocitá potřetí za jeho zády - 3:2! V 76. minutě hosté zásluhou Parmy srovnávají, ale jejich gól je neuznán kvůli ofsajdu. Hosté ještě zatlačili soupeře na půlku, ale jejich snaha byla marná a skončila tak jejich šňůra bez prohry.

TJ Havířov - Dolní Datyně
T. Rohel [-] ( O. Kulhánek [-] ) , V. Neuman [-] , J. Dolák [-] , P. Tomašák [-] - J. Vlček [-] , R. Miczka [-] , R. Bilas [-] , J. Malý [-] - T. Kodenko [-] ( R. Baláž [-] ) , R. Bilas [-]