20.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2014-2015

--

Vřesina - Hněvošice 5:1 (3:0)

0

Vřesina potvrdila roli favorita a Hněvošice vyprovodila výpraskem 5:1.

Domácí tým potvrdil papírové předpoklady a zvítězil vysoko 5:1. Už v prvním poločase se Vřesina trefila třikrát a bylo zřejmě rozhodnuto. Domácí po celý zápas kontrovali hru a hostům se už podařilo výsledek jen symbolicky korigovat.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann: „V prvním domácím utkání Vřesina kontrolovala cely průběh zápasu. Hosté byli v šancích pouze bezzubí.“

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek: „Jednalo se o zasloužené vítězství domácích. V prvním poločase jsme neuhlídali dvě standardní situace, ze kterých jsme inkasovali. V druhém poločase jsme hned v úvodu obdrželi čtvrtou branku a bylo po zápase. Z naší strany chybělo v zápase úplně všechno.“